Nuotraukos

Nemunas river | Kaunas aerial #216/365
Nemunas river | Kaunas aerial
Confluence Park | Kaunas aerial
Nemunas river | Kaunas aerial

Draugai

Zine.lt- vertingas projektas ar išpūstas burbulas?

  Šios nuorodos- tai paskutiniosiomis dienomis atsiradę straipsniai Lietuvos tinklaraščių bendruomenėje. Šis projektas tikrai vertas tiek dėmesio ar čia tik susižavėjimas reklama?
  Šitokį laišką gava labai daug blogerių (žmonių, rašančių tinklaraščius):

Andriau,

Jums, kaip aktyviam blog’eriui, norime su džiaugsmu pranešti apie naują, iki šiol dar nematytą projektą Lietuvoje. Tai – skaitmeninių žurnalų rinkinys, kurį galite nemokamai užsiprenumeruoti arba atsisiųsti adresu www.zine.lt.

Tikimės, kad šis projektas Jus sudomins, ir savo komentarais, pastabomis ar kritika Jūs prisidėsite prie šio projekto populiarinimo Lietuvoje.

Kviečiame Jus pareikšti savo nuomonę apie šį skaitmeninių žurnalų rinkinį, o už Jūsų indėlį prie šio projekto populiarinimo atsidėkosime įdėdami nemokamą Jūsų blog‘o reklamą žurnalo puslapiuose.

Su pagarba

Zine.lt projekto vadovas

Aurimas Levickas

6 comments to Zine.lt- vertingas projektas ar išpūstas burbulas?

 • Aš manau, kad čia viena iš tų naujosios rinkodaros/reklamos bangų lietuvoje. Kodėl gi ne?

 • Banguojam (netiesiogiai ir aš prisidedu prie jos).

  Tiesa, nemanau, kad projektas (šiuo metu) vertas tiek dėmesio. Suprantama, internetinio žurnalo idėja- sveikintina. Tačiau jos įgyvendinimas, tiksliau pirmieji numeriai, man nepadarė didelio įspūdžio.

  Kodėl:
  *Erotinių nuotraukų galima prisižiūrėti internete tiek, kad net gali ir tikros merginos nebereikėti (per dėta šiek tiek, bet…).
  *Jei išjungiu muziką, nenoriu kad ir puslapių vertimo garsas girdėtųsi.
  *Nebus sunkus “padaryti” 4 žurnalus kiekvieną kartą įdomius?
  *ir t.t.

 • Jei nebūtų buvę pasiūlymo, toks dėmesys turbūt būtų per didelis tokiam projektui. Tačiau dabar buvo pasiūlymas, natūralu, kad dalis blogerių į jį sureagavo. Be to, niekas nesakė, kokius atsiliepimus pateikti (jie galėjo būti ir blogi), o už juos buvo pažadėta atsidėkoti.
  Manau, kad čia tiesiog buvo ganėtinai vykęs rinkodaros žingsnis. Ir nematau tame nieko blogo.

 • Dariau, nesakau, jog tai blogai.

  Beje, buvo ir ne visai gerų atsiliepimų (apie kai kurių OS nepalaikymą).

 • Nežinau ar skaitei, bet į šį tavo teiginį ir komentarą mano bloge stengiausi atsakyti savo įraše: http://pawka.linija.net/2008/02/08/lietuvio-principas-jei-praso-neduok/ ;-)