Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

WordPress ir interneto žymių saugykla kaip.tik.ten.

Tikriausiai daugeliui teko susidurti su problema ką daryti su reikalingomis, įdomiomis ir kt. nuorodomis. Kartais interneto naršyklės nuorodų sąrašas pasidaro toks didelis, kad net nebežinai ką daryti. O jei naudingomis nuorodomis nori pasidalinti su kitais?

Internete pilna tinklapių, kurie teikia nuorodų talpinimo paslaugas. Tikriausiai daugeliui teko susidurti su del.icio.us ir kt.

Lietuviškąjame internete taip pat yra vienas naudingas tinklapis- kaip.tik.ten (http://www.gerosnaujienos.lt/). Tikiu šio projekto ateitimi ir norėčiau paraginti WordPress naudojus įsidėti nuorodą, kurios pagalba jūsų lankytojai galės įtraukti patikusius įrašus- straipsnius į Kaip.tik.ten sistemą. Plačiau apie kaip.tik.ten galite skaityti oficialiame tinklapio bloge.

Kodo struktūra labai paprasta:

&title=”> Kaip.tik.ten

Čia yra kiekvieno įrašo adresas,  įrašo pavadinimas. Būtų puiku, jei būtų koks įrankis generuojantis ir įrašo gaires (tag’us).

Kaip.tik.ten paveiksliuką galite atsisiųsti iš čia.

4 comments to WordPress ir interneto žymių saugykla kaip.tik.ten.

 • skruzde007

  “Andrius – žmogus geranoriškas ” :wink:
  tikra tiesa :wink:
  ir wisaj nejuokinga :shock:

 • Tag’ų generavimą pasidariau taip (THE LOOP viduje):

  cat_name;
  ?>

  ir po to prie linko:

  &tags=

  (TV kategorija pas mane pagal default’ą visada yra nes teminis blogas, bet iš esmės nesunku pamodifikuoti, kad būtų kaip nors kitaip – idėja turi būti aiški žmogui, kuris sugeba modifikuotis templeitus)

 • ug. kažkas ne taip :)

  <?php
  $clist=”TV”;
  foreach (get_the_category() as $c) $clist.=’,’.$c->cat_name;
  ?>

  ir prie nuorodos:
  &tags=<?=$clist;?>

 • Man kilo dar viena idėja. Yra begalė įskiepių, kurie kuria įrašuose gaires (tag’us). Manau, pasitelkus vieną iš jų ir kintamąjį įtraukus į &tags= visos problemo būtų išspręstos. :wink: Kai turėsiu laiko, pažaisiu :mrgreen: