Nuotraukos

Nemunas river | Kaunas aerial #216/365
Nemunas river | Kaunas aerial
Confluence Park | Kaunas aerial
Nemunas river | Kaunas aerial

Draugai

Meilė visagalė?

Visgi… Ar tu būtum girtuoklis, ar pareigingas vyras, Valentino dieną tampi kitokiu. Kas išduoda apie tai? O gi gėlių puokštės bei dovanėlės pačiam brangiausiam žmogučiui. Nejau meilė Visagalė?Meilė

Mėgaudamasis nepakenčiama drėgme stotelėje (šis procesas vienas iš nemėgstamiausiu.. ypač kai šalta) pastebi labai keistų dalykų. Paminėsiu kelis steriotipus, kurios Valendtino diena sugriauna. Visų pirma kas mane labiausiai nustebino: pastoviai vienas žmogus važiuoja namo po darbo (dažniausiai išgėręs), prie jo prisėsti kartais būna tiesiog neįmanoma. Apsileidimas… Degradacija… Tačiau šiandien… Šiandien tas žmogus, su gėlių puokšte rankoje, buvo kitoks… Nors jo veido mimika byloja apie jo pomėgius ir pan., tačiau veide galima išvysti ne tik tai. Džiugu, kad nors tiek šis žmogus sugeba.

Padoraus amžiaus vyrukas, linksmas, besišypsantis, apsirengęs su kostiumu, laukia autobuso. Tai kitas žmogus. Kas jame nustebino, tai linksma šypsena. Tokia, kurios dažniausiai tokiomis oro sąlygomis neišvysi. Džiugu…

Vyrukas, trumpam sustojęs stotelėje labai skuba. Ir kaip manote ko? Gėlių…

Kažkam šiandien šventė. Džiaugiuosi galėdamas tai pamatyti… Nors ir iš šalies. Nepakartojamas tas jaumas, meilė.

Su Šv. Valentino diena!

9 comments to Meilė visagalė?

 • Banius

  pritariu tau, net pavydas paima kad tu siandien neturi su kuo pasidalinti savo siluma…..

 • skruzde007

  Ankstyvas rytas. Sukandus dantis ruošiuos į mokslus. Vėl grūstis į pritvinkusį žmonių autobusą.. Nuo tos minties rytas dar labiau subjursta.. Tyliai plėšiu duris, kad tik neprikelčiau sapnais besimėgaujančios mamos. O – kibiras su šluota tiesiai prieš mane.Ot kaimynės protas – išplovė laiptinę, o įrankius paliko! Įsižiūriu geriau: rožes kibirėly… Man?! Apsidairau. Man… Ilgokas suglumimas. Autobusas! Pavėluosiu!
  Matyt dar niekad taip greit neskuodžiau į autobusą su tokia placia sypsena. Dar niekad nesyšypsojau visą kelią iki mokslų pastato ir atgal… Nepakartojamas tas jausmas… :wink:

 • Banius

  pasistengs trijule kad dar ne karta ta jausma pajustum…. mes jauciam ne ka mazesne palaima tai padare…..

 • skruzde007

  :oops:

 • linute

  pavydziu toms, kurios turi tokius nuostabius vyrus. pavydziu visiems, kurie siandien yra laimingi, megaujasi meile. kazkur 5km spinduliu yra mano, taip vadinamas, valentinas ;) bet… as jam kazkaip nelabai idomi siandien… geros sventes :* tikiuos kad kitais metais visi siame tinklapyje gales dziaugtis savo mylimuju padarytomis staigmenomis ;)

 • Evaldas

  Parašyk ką nors apie tai, kaip sekasi studijuoti statybų inžinerijoje.

 • Evaldai, džiugu, jog domiesi… Pažadu artimiausiu metu išsamiai papasakoti apie nuostabias studijas. :wink: