Nuotraukos

Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Sunset | Kaunas county aerial #9/365
Sunset | Kaunas county aerial

Draugai

PMF mugės “Vilnius 2006” atgarsiai.

10 tarptautinė praktinio mokymo firmų mugė “Vilnius 2006” įvyko.
Balandžio 27-28 d. Karolinos konferencijų centras buvo tarpininkas bendraujant ir bendrabarbiaujant paktinio mokymo firmoms bei tikriems verslininkams. Dvie diena trukusi mugė pritraukė daug jaunų žmonių. Moksleiviai, studentai dalyvavo imituojant tikrą mugę. Joje kiekviena firma turėjo galimybę pristatyti savo produkciją, komunikacinius sugebėjimus, reklamą bei kt.

Sunkus pasiruošimas prekybai.
Jau balandžio 26 dieną daugelis firmų atvažiavo į konferencijų centrą ir darbavosi prie savo stendų. Tai labai svarbus ir atsakingas momentas. Stando įvaizdis parodos metu turės labai svarbų vaidmenį (klientas renkasi patrauklų, įdomų stendą). Po pasiruošimo firmų atstovai išvažiavo į nakvynės vietas. Kitą dieną laukia sunkus darbas, todėl būtina gerai pailsėti.

Balandžio 27 d. nuo akstaus ryto taip pat vyko stendų rengimas. Didesnė dalis firmų būtent ir atvyko šią dieną, todėl 4 val. prabėgo akimirksniu. 12 val. vyko oficialus atidarymas. Ceremonija buvo labai kukli: liaudiški šokiai ir organizatorių sveikinimai.
Tuomet prasidėjo tikrasis mugės veiksmas. Dalyviai stengėsi pritraukti kuo daugiau klientų. Tiesa, buvo ir bėdų. Patirties trūkumas paliko kai kuriuos žmones likomo valioje. Po 5 min. (geriausiu atveju) stovėjimo, klientas tikrai nueis prie kito stendo, kur aptarnavimas bus geresnis. Atsiskaitymo sistema taip pat pasirodė sudėtinga. Juk tikrų pinigų nebuvo. Kiekvienas pirkėjas gavo banko kortelę (imitacinę) su 5000 lt. Už juos galėjo pirkti stenduose prekes ir paslaugas. Pardavėjai skatino įvairiais žaidimais ir loterijomis.
Mugė truko iki 17 val. Po ilgos darbo dienos labiausiai pavargo firmų atstovai. Tačiau jų dar laukė kultūrinė programa, kurioje reikės pristatyti savo firmą. Pristatymas vyko klubinėje aplinkoje. Tiesa, žiūrovų dėmesio šis šou. Galbūt dėl nuovargio?! Taip pat ir ne visos firmos prisistatė. Pernai Rietave vykusioje mugėje ši mugės dalis buvo populiaresnė ir susilaukė didesnio dėmesio.
Iki 23 val. tęsėsi diskoteka. Ištvermingiausi dalyviai išvažiavo į nakvynės vietas.

Balandžio 28 d. mugė truko tik iki 13 val. Antroji mugės diena prabėgo labai greitai. Visi laukė įdomiausio mugės akcento- apdovanojimų. Speciali mugės komisija buvo niekuo neišsiskiriantys iš kitų mugės klientų, todėl firmų atstovai turėjo su kiekvienu klientu elgtis taip, lyg jis būtų komisijos narys ir nuo jo priklausytų, ar praktinio mokymo firma bus apdovanota. Kaip ir visada, tai įvyko labai greitai. Laimėjo geriausi… Nors ir nominacijų buvo daug, liko ir neapdovanotų firmų. Tačiau laimi tik geriausi;)

Mugės uždarymo tradicija- paskelbti kitos mugės vietą. Kitąmet tarpautinė verslo praktinio mokymo firma vyks Visagine. Po uždarymo, firmos sutvarkė stendus ir išsiskirstė po visą Lietuvą.

Reziumė.
Organizatoriai turėjo įdėti labai daug darbo, jog mugė būtų vykusi. Viskas vyko be didelių nesklandumo, tačiau trūko jubiliejinės nuotaikos. 10 mugė, tačiau kultūrinė programa buvo ne visai vykusi. Firmų prisistatymas vakarinėje dalyje vyko be jokios organizacinios veiklos. Žiūrovų joje buvo labai mažai… Tikėkimės, jog kitais metais į tai bus atsižvelgta. Visi trūkumai nublanko prieš nepakartojamas mugės akimirkas. PMF veiklos plėtra suteikia mokiniams ir studentams dar didesnes galimybes pajausti verslo aplinką.

Atidarymas
[sub]Atidarymas[/sub]
Originali apranga.
[sub]Originali apranga. PMF Vilionė[/sub]
Mugė
[sub]Įtemptos mugės akimirkos.[/sub]
Dovanos
[sub]linksmos loterijų laimėjimo akimirkos.[/sub]

Komentavimas uždraustas.