Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

Velykos arba “pirkimo bumas”.

Margučiai

Velykos – gilių tradicijų šventė. Velykų pavadinimas kilęs iš žodžio „vėlės“. Mūsų protėviai šiuo metu aplankydavo artimųjų kapus, nunešdavo jiems kiaušinių. Tikėta, kad mirusiųjų vėlės išlenda kartu su atgimstančia gamta, bet paskui pasitraukia po pirmojo Perkūno. Todėl Velykos iki atėjus krikščionybei buvo laikomos gamtos atbudimo šventė. Kiaušinio simbolika, Velykų apeigos…

Visgi švenčių maratonas ilgas ir žmonės, kaip ne keista, skuba apsipirkti paskutinėmis dienomis. Tuomet ir iškyla daug

bėdų… Miesto eismas intensyvėja, parduotuvės tiesiogine to žodžio prasme “šluojamos”. Didžiuosiuose prekybos tinkluose išryškėja darbuotojų nekvalifakuotumas. Visi esame žmonės ir suprantame, jog didelis pirkėjų srautas tikrai apkrauna tiklus, bet… Vienitelis dalykas kas daroma, tai padedama pirkėjams sukrauti daiktus. Maloni paslauga, bet tik tiek???

Neverta pamiršti ir pačių pirkėjų kultūros: jokio supratingumo kitiems, pardavėjams. Per savo rūpesčius, visiškai neatsižvelgiamą ir kitus. Dėl to tikriausiai ir kyla dižiausios bėdos.

Nors ir turi šventės trūkumų, vis dėlto po kelionų po prekybos centrus ir kitus apsipirkimus, smagu yra per Velykas praleisti l

aiką su šeima, giminėmis. Tuomet pasimiršta visos bėdos.

Gerų ir linksmų švenčių. Nepamirškime per visus rūpesčius atkreipti dėmesio ir į kitus. “Elkis su kitais taip, kaip nori, kad elgtumasi su tavimi.”

Gražių akimirkų ir margučių!

Komentavimas uždraustas.