Nuotraukos

Kaunas old town | Lithuania aerial #99/365
Kaunas old town | Lithuania aerial
Kaunas old town | Lithuania aerial
Freedom Warrior - Vytis | Kaunas aerial

Valentino diena- meilė perkama prekybos centruose.

Visi žinome, kad Vasario 14-oji – Valentino diena. Apie šios šventės kilmę galima sužinoti internete.

Šią dieną, žmonės visame pasaulyje savo mylimiesiems siunčia romantiškus atvirukus ir dovanėles. Ant atvirukų siuntėjo vardo dažniausiai nebūna, nes jie skirti slaptai meilei. Paprastai atvirukuose vyrauja rožinė spalva, piešiamos širdys, rožės, amūriukai ir pan. Į atvirukus rašomos eilės, sentencijos, aforizmai ir žodžiai: “Būki mano Valentina (-as)”.

šaltinis

Šioje citatoje- smagi Velentino dienos tradicija. Pastaruoju metu ši šventė tampa komercine švente. Prekybos centrai lūžta nuo širdučių bei visokiausių šios dienos atributų. Praeitais metais, rašydamas apie šią dieną, džiaugiausi, jog nors kartą per metus vyrai masiškai perka gėles, rodo dėmesį savo išrinktosioms. Šiemet visas šis prekybos centrų pasipelnimo šaltinis veikia neigiamai. TAI juk MEILĖS šventė, o ne meilės įrodymų pirkimas.

Valentino dovanos

Valentino dovanos

Šios nuotraukos darytos šiandien, prie Kauno Akropolio. Įsikūrusi palapinė prie pat prekybos centro durų.

Pagaminkite savo mylimiesiems savo gamybos davanėlę, savo pastangomis ir dėmėsio įrodykite meilę ne tik Valendino dieną, bet ir visus metus.

11 komentarų Valentino diena- meilė perkama prekybos centruose.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>