Nuotraukos

Forest | Birštonas aerial
Ice melting | Birštonas aerial
Sky | Birštonas aerial #16/365
Forest | Kaunas county aerial

Draugai

Turkija #1. Naktinis Marmaris.

Marmaris

Šiuo įrašu pradedu seriją apie kelionę į įdomią ir šiltą šalį- Turkiją. Pasakoti apie viską, kas nutiko, ką veikėme ir t.t. nematau tikslo, todėl pasidalinsiu keliais fotoreportažais su komentarais.

Kelionė.

Pasirinkome vieną iš Turkijos kurortų Marmarį, kuklų viešbutuką Kivilcim (2 su puse žvaigždutės). Kelionės organizatorius- Novaturas. Tiek kelionės organizavimas, tiek pats viešbutis nenuvylė (plačiau apie patį viešbutį parašiau atsiliepimuose– jei kils klausimų, klauskite). Kadangi mūsų kelionės tikslas nebuvo tik valgyti ir degintis prie baseino, tai šis variantas buvo kaip tik- gavome pusryčius ir vakarienę. Maistas šiek tiek atsibodo, tačiau buvo proga paragauti turkiško kebabo mieste (jis labai panašus į Lietuvoje gaminamus).

Naktinis Marmaris.

Naktinis gyvenimas

Kodėl savo reportažą pradėjau nuo naktinio miesto gyvenimo? Todėl, kad Marmarį vakare- naktį užplūsta turistai. Dieną dažniausiai miestas apytuštis. To priežastis- itin aukšta oro temperatūra. Karščiausiu paros metu geriau pasirinkti gulėjimą prie jūros ar baseino po skečiu:) O vakare oro temperatūra pakenčiama. Suvenyrų, supermarket’ų prekiautojai, “barų berniukai” (prie kiekvieno baro, kavinės, restorano stovi vyrukai ir aktyviai “gaudo klientus”) ir vietiniai kelionių organizatoriai įkyriai siūlo savo paslaugas ir prekes. Iš pradžių norisi su visais pasisveikinti, atsakyti į draugiškas replikas ir t.t., bet po kurio laiko perpranti ir eini savo tikslu neatsisukdamas- kitaip gali įsigyti daiktą ar paslaugą, kurios tau net nereikia.

Turkų sugebėjimas parduoti žavi. Lietuvos vadybininkams iki to taip toli…

~10 Turkijos lyrų ir šis smagus malonumas garantuotas. Norėjosi “paragauti” turkiško kaljano.
Kaljanas

Pasiplaukioti naktiniais laivais- barais galima ir nemokamai (užsisakant tik gėrimą iš mandagumo). Atsiveria šiek tiek kitoks naktinio Marmario vaizdas.
Pasiplaukiojimas laivu

Pasivaikščioti keliu, einančiu šalia jūros nuo Marmario centro iki pat iki miestelio Ičmelero, verta:)
Paplūdimys

Senamiestyje esanti kalva, ant kurios pastatyta Marmario pilis ir daug daug namelių.
Kalva

Marmario turgus (bazaar). Unikali vieta.
Parduotuvės

Garsusis Anatolia Cafe Bar.
Anatolia

Verta paminėti ir vadinamąją “Bar Street” gatvę, kur kiekvieną naktį galima pasilinksminti:)
Keli vaizdeliai pro viešbučio balkoną:
Šviesos

Šviesos

Visos foto ir Slideshow.

Tęsinys bus:)

2 comments to Turkija #1. Naktinis Marmaris.

  • Istanbule mane ismoke slaptazodzio, kaip atsaldyti berniukus kvieciancius i bara. Ziuri jam i akis ir desine ranka uzdedi ant sirdies, suprask dekingas uz pakvietima bet atsisakysiu. kodas veikia paprastai, berniukas galvoja, kad nors ir esi uzsienitis, nesi turistas- cia kuri laika gyveni ar dirbi ir nesi atvaziuojanti pinigine.