Nuotraukos

Raining | Kaunas #17/365
Walking | Kaunas old town
Raining | Kaunas old town
Raining | Kaunas

Idėja blogui: greitas nuotraukų talpinimas.

Tumblr siūlo puikią pasaugą- teksto, paveikslėlių, garso įrašų talpinimą tiesiog nusiunčiant duomenis elektroniniu paštu. Žinoma, tokia tarnyba ne viena internete, bet papasakoti norėčiau apie patį principą ir jo galimybę panaudoti praktiškai.

Mobile Posting Paslauga vadinasi Mobile Posting. Jos pagalba yra sukuriamas el. pašto adresas ****@tumblr.com. Nufotografavus telefonu nuotrauką, ji išsiunčiama šiuo adresu (subject eilutėje įrašomas pavadinimas ar komentaras) ir netrukus atsiduria jūsų Tumblr bloge (pavyzdys čia). Verta paminėti, kad telefonas turėti fotokamerą ir elektroninio pašto įrankį. Mano Nokia N70 puikiai susitvarkė su šią užduotimi.

Blog’ą galima skaityti mobiliuoju formatu (pritaikytu mobiliesiems įrenginiams). Taip pat prenumeruoti srautą RSS pagalba.

Kaip galima būtų panaudoti šią paslaugą? Ne visada po ranka būna fotoaparatas, o telefonas- neatsiejama mūsų kasdienybė. Todėl pamačius kažką įdomaus mieste ar keliaujant kelių mygtukų paspaudimu galime patalpinti vaizdus internete.

Smagaus bandymo ir naujų idėjų kūrime.

Atnaujinta:

Mantas tinklaraštyje pateiktas būdas kaip integruoti šią tarnybą savo bloge.

4 comments to Idėja blogui: greitas nuotraukų talpinimas.