Nuotraukos

Sunset #94/365
Park at night | Panevėžys
Park at night | Panevėžys
Mountains #93/365

Idėja blogui: greitas nuotraukų talpinimas.

Tumblr siūlo puikią pasaugą- teksto, paveikslėlių, garso įrašų talpinimą tiesiog nusiunčiant duomenis elektroniniu paštu. Žinoma, tokia tarnyba ne viena internete, bet papasakoti norėčiau apie patį principą ir jo galimybę panaudoti praktiškai.

Mobile Posting Paslauga vadinasi Mobile Posting. Jos pagalba yra sukuriamas el. pašto adresas ****@tumblr.com. Nufotografavus telefonu nuotrauką, ji išsiunčiama šiuo adresu (subject eilutėje įrašomas pavadinimas ar komentaras) ir netrukus atsiduria jūsų Tumblr bloge (pavyzdys čia). Verta paminėti, kad telefonas turėti fotokamerą ir elektroninio pašto įrankį. Mano Nokia N70 puikiai susitvarkė su šią užduotimi.

Blog’ą galima skaityti mobiliuoju formatu (pritaikytu mobiliesiems įrenginiams). Taip pat prenumeruoti srautą RSS pagalba.

Kaip galima būtų panaudoti šią paslaugą? Ne visada po ranka būna fotoaparatas, o telefonas- neatsiejama mūsų kasdienybė. Todėl pamačius kažką įdomaus mieste ar keliaujant kelių mygtukų paspaudimu galime patalpinti vaizdus internete.

Smagaus bandymo ir naujų idėjų kūrime.

Atnaujinta:

Mantas tinklaraštyje pateiktas būdas kaip integruoti šią tarnybą savo bloge.

4 komentarai Idėja blogui: greitas nuotraukų talpinimas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>