Nuotraukos

Sunset | Kaunas old town | Aerial #261/365
Sunset | Aerial
Sunset | Kaunas old town | Aerial
Freedom Avenue | Kaunas aerial

Draugai

Tele2 Pildyk 0.5 ct./min. akcija- sveiku protu nesuvokiama.

Visai neseniai rašiau apie mobiliojo ryšio operatorių išankstinio apmokėjimo paslaugų vasaros akcijas. Užkliuvo TELE2 Pildyk akcija– pokalbiai už pusę cento per minutę. Nutariau parašyti elektroninį laišką ir išsiaiškinti, kas ir kaip čia vyksta. Štai ką gavau:

Atsakydami į Jūsų užklausą informuojame, kad šiuo metu vykdoma akcija, kurios metu išankstinio apmokėjimo kortelės PILDYK vartotojams pasipildžius sąskaitą 7lt visą parą kalbėkite tik už 2cnt/min ir pusė cento (0,005 Lt)/min pasipildžius 15Lt. Norėtume paminėti, kad pokalbiai yra apvalinami minutės tikslumu (t.y. pirmoji pokalbių minutė kainuoja 1cnt, antra – taip pat 1ct, trečia – 2ct, ketvirta – 2ct ir taip toliau).

Arba aš kažko iki galo nesupratau, arba to 0.5 ct./min. tarifo nėra.

Pataisykit, jei klystu. Nes iki šiol niekai negaliu suvokti elementarios matematikos arba akcijos bukumo.

Tele2

54 komentarai Tele2 Pildyk 0.5 ct./min. akcija- sveiku protu nesuvokiama.

 • ir ką tas „taip toliau“ reiškia? aš tai seką tokią įžvelgiu: 5ta ir 6ta min – 3ct, 7 ir 8min – 4ct ir t.t. :D
  žodž, aš irgi 0,5ct nematau. kažką velia jie čia

 • Aš tai manau, kad viskas teisinga, tik neteisingai suformuluota. Manau, turima galvoje, kad 1 min. pokalbis kainuos 1 centą, 2 minučių irgi 1 ct. 4 min pokalbis kainuos 2 centus = 0,5 ct/min.

  Tačiau ar tai iš tiesų formulavimo klaida ar tiesiog apgaulė, pasakyti negaliu :)

 • 1 min.: 0.5 ct = 1 ct
  2 min.: 1 ct = 1 ct
  3 min.: 1.5 ct = 2 ct
  4 min.: 2 ct = 2 ct

  t.y. už kiekvieną minutę moki po pusę cento, bet tai dar suapvalinama. na ir pats supranti.

  išeina pigiau, tarkim 1 ct/min. tarifu galėtum prašnekėt dvi minutes, 0.5 ct/min. – 4 minutes

 • Nu ir as nesuprantu kaip tu gali nesuprasti, 4min/2ct = ?

 • scorps

  problema yra formuluoteje – turetu aiskiai pasakyti, kad pokalbiai 0,5cnt tarifu apmokestinami po 1cnt kas dvi minutes. is ju formuluotes atrodo, kad pirmos dvi minutes – po centa, kitos dvi – po du. na, bet ko noret – cia gi T2..

 • Čia Tele2 ir viskas tuo pasakyta :grin:

 • aba

  aisku, kad viskas cia normaliai, dar ble jum blogai kazkas? pasipildau saskaita 15 liu ir visa menesi gLIU SEDET RAMI…nes nereiks pildyt. O cia tai tikrai geras paslaugas teikiantis tinklas :)

 • Pildyk!

  Aiškinu visiems matiekos nesuvokiantiems ežiukams:

  Pokalbiai apvalinami ne minutės, o cento tikslumu, t.y. 0,5ct=1ct; 1,5ct=2ct; 2,5ct=3ct, etc. O tarifo aktyvacijai užtenka 5Lt (jei pasakys, kad su 5Lt kodu to padaryti neįmanoma, pagąsdini skundais ir civiliniais ieškiniais ir tarifą tau aktyvuos už 2Lt :D )

  Kai kitąkart bloginsi pagal užsakymą, daryk tai kokybiškai.

 • Nei vienas mano tinklapyje įrašas neužsakytas. IR niekada nebus. Duodu žodį.

 • Vakar su drauge nusipirkome pildyk pakuotes kad pasinaudoti tele 2 akcija „skambutis“.
  Nusiuntem zinutes kaip ir viskas pridera;
  Gavom patvirtinimus, kad paslauga aktyvuota iki lapkricio …;
  Po to prakalbejau su ja apie valanda, ir patikekit kaip nustebau, kai sekanti karta noredamas skambint suzinojau,- kad saskaitoje neuztenka pinigu;
  Pasirodo tarifas buvo ne 0,5ct/min o 20ct/min; niekas nezino kodel…

  pranesiau informacijai,
  TELE 2 kompensavo islaidas.

  Bukite atidus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • jpuma

  skaitykite zinute kurias gaunate, o nespoksokite kaip eziai:)
  uzsisakiau plana Skambutis ir gavau patvirtinima, kad sis planas bus aktyvuotas po 10 min.
  tad isvada visada skaityk ka raso, o ne pulk be galvos ir po to nereiks kaltinti kitu:)

 • J

  Blemba pokalbiai centus kainuoja, o jūs dar skaičiuojat. Nu joooooo…. Ir aplamai ar daug yra kur pigiau? Išvis ar yra pigiau???

 • Ne piniguose esmė. Esmė ta, kad vartotojai klaidinami. Jei jau nori vartotojų, jie turi pasitikėti paslaugos tiekėju. Ir nebūti kvailinami.

 • koks tavo skirtumas

  viskas cia norml pasidarai skambuti 0.5ct/min sneki ir sneki kol prakalbi pinigus :D

 • sipa

  ne visai y tema bet siulau paveiksleli „zaibas“parodyti rimtiems fotografams,tikriausiai net pats neytari kas pavyko

 • UŽMIRŠAU

  tai tipo pasipildzius 7lt. bus 2ct./min. o pasispildžius 15 lt. 0,5ct./min. ane? labai prašau atsakykit!☻☺

 • tai tipo pasipildzius 7lt. bus 2ct./min. o pasispildžius 15 lt. 0,5ct./min. ane? labai prašau atsakykit!

 • Nesvarbu

  Galiu pasakyti kaip zmogus dirbantis tele2 daugelis vartotuju tikri bukagalviai(aisku ne visi)prisisako bobules internete nesuvogdamos kokiu prenumeroto ir verkia poto uz atskaitimus,ir kaltina visus tik ne savo bukuma,O del 7Lt ir 15Lt pamiskit ta akcija baigesi,Skambucio tarifas 9ct,tarp pildyk vartotoju,jokiu 0.5 dabar nera.Skaityk internete http://www.pildyk.lt ir viska zinosi:)(isanksto atsiprasau uz lietuviu kalba)

 • dzukas

  sutuo pyldyk darosi kaskas ydomaus.Papyldziau saskaita 7lt. tris kartus paskambinau zmonai nu maksimum po 2min. paskui skambinau draugui y kita tinkla neprisiskambinau po kiek laiko vel pabandziau irka nepakanka saskaitos skambinti tai kur dingo saskaita gal isgaravo tiesiog ix failai o ne tele-2

 • Indre

  Kodel tele2 reklamuojasi, kad sis rysys veikia visoje Lietuvoje, kur paprasciausiai Mazeikiu rajone pastoviai „gaudomas“ Latvijos rysys? Pastoviai neimanoma nei issiusti sms, nei paskambinti. O jei tai pavyksta, susikalbeti neimanoma, rysys trukineja ir maksimum po 30 sekundziu dingsta.
  Pastaba: iki Latvijos sienos yra apie 35 km.

 • v

  Reikia tinkla rankiniu budu parinkti tada:)

 • Indre

  Taip ir bandau daryti :)))))))

 • nu y.na

  mes is pildyk tapome abonentais,tai jau antra men. pripaise skambucius i uzsieni is vaiko telef.Kazkokia nesamone..!NuejoM i tele2,kad pereiti vel i pildyk,tai nuo kiekvieno numerio dar turesim sumoketi po 20 litu,jei norim gryzati i pildyk..!(sutartis neterminuota) Aferistai jie visi ,Skaipu vien naudosimes ir bus OK.

 • elena

  Žmonės gerieji, jeigu norite turėti problemų ir gadinti sau nervus, pereikite į tele2. Žinokite jie puikiai moka vylioti, aukso kalnus žadėti. Daug skambinu į Italiją. Susigundžiau paslauga „mūsų šalys. Užsisakiau paslaugą sausio 10d. Gavau žinutę,kad paslauga jau pajungta. Sausio 20d. pasitikrinau ir ką jūs manot, jokia paslauga nepajungta. Labai atsiprašė, kad viskas bus sutvarkyta ir kompensuota. Taip iki kovo 12d. Aš skambinu, siunčiu el. laiškus, prašau. Tele2 darbuotojos atsiprašinėja, perdavinėja ats. skyriams, užregistruoja problemą ir t.t. Vien su klijentų centru prašnekėjau turbūt 100lt. Gaunu sąskaitas be paslaugos „mūsų šalys“. Esu amžina skolininkė, nes pasiskaičiuoju ir moku tik puse sumos už pokalbius su užsieniu. Pastoviai atjunginėja telefoną. Turiu vėl skambinti ir aiškinti tą patį. Niekaip nesuprantu, kodėl negalėjo būti ištaisyta klaida jau paskambinus man sausio 20d. Gal kreiptis į teismą ir paprašyti kokį 20 tūks. už moralinę žalą.

 • Nevarykite Dievo i medi…
  Siuo metu naudojuosi Omnitel ir Tele2 tinklais.
  Pati esu pardavinejusi bevielio rysio paslauga beveik nuo jo atsiradimo Lietuvoje pradzios (mazdaug 5 metus). Todel galiu atsakyti i daugelio cia issakytas abejones ar dar kokius nesusipratimus…
  Palyginimui galiu pateikti siuos faktus:
  Visai neseniai Omnitel pakeite lojalumo programas (buvo duodami pliusai uz kiekviena papildyta lita, uz kuriuos galejome isigyti nemokamu minuciu arba zinuciu) ir nepranese, kad visos sukauptos nuolaidos pokalbiams dings… Norejau parasyti pasipiktinima, pasirodo, kad tokio puslapio, kuriame gali issakyti savo nuomone jie visai neturi. Pigiausia tarp 3 savu su Extra minute kainuoja 19 ct. Isvaziuojant i uzsieni turint Extra pakuote jiems reikia 500 Lt uzstato del vadinamojo roumingo (nors kreditan ir nekalbu). Dabar jie turi ID programa, taciau dazniausiai akcijos vykdomos tik Vilniuje ir siaip pasiulymai neverti demesio. Siulo kazkokius degancius skrydzius, na bet man ryt i Talina tikrai nereikia…
  Bite su Labas is viso tyli. Jie daugiau koncentruojasi i verslo klientus. Reklamas kazkokias numeta privatiems klientams, taciau tai jau kliento pririsimas prie tinklo ir nemanau, kad jie galetu „atsiriekti“ didesne klientu bent jau privaciu dali. Na nebent mesteltu po 1 lita koki brangesni telefona ir su 36 men sutartimi.
  Atrodo, kad siuo metu Tele2 yra tikrai patogiausias ir pigiausias rysys Lietuvoje. Jei esi abonentas, tai pasibaigus sutarciai gali ju salone ja toliau pratesti ir ne uz dyka, o butent uz nauja telefono aparata. Senas numeris lieka, naujo imti nereikia, o pas tave naujas aparatas. Saunu, ar ne?
  Pildyk siulo 0,5 ct/ min, 1 ct/ min, kad ir 9 ct/ min, ar jus esate regeje geresnes akcijas. Jei blogai paskaiciuoja, gal neislaukete nurodyto laiko, kol akcija prades veikti? Na bet pinigai visvien buvo grazinti… Ankstesni reikalavimai papildyti saskaita 5 Lt ar 7 Lt (kuriu beja dabar nera), tai ne 30 Lt akcija, uz kuriuos gauni ne pigesnius tarifus, o 20 % daugiau papildytos sumos. Jei kur kokia klaidele ir isivelia saskaitoje, tai tik vienetai, o vartotoju jie turi tikrai daugiau nei 1 milijona.
  Isvykus i uzsieni, kad ir i Latvija, man pirmai pasijunge roumingas su Pildyk tik pervaziavus siena, o kitiems su Bite – jau 2 valandas sedint Rygoje.
  Jei gyvenantiems pasienyje Tele 2 silpnesnis rysys, tai gal kitos salies antenos stovi arciau Jusu ir paprasciausia si rysi uzgozia. Turetumete apie tai pranesti tinkla atstovaujantiesiems, ir manau, kad si problema turetu buti isspresta.
  Ponia, jei jums netaikoma „musu salys“ programa, paprasciauisia jos atsisakykite. ir baigsis visi barniai ir nervu tampymai. Lai esantys uzsienyje giminaiciai pasiteirauja vietiniu tinklu, gal jiems pigiau jums skambinti i Lietuva?
  Taigi, vienareiksmiskai galiu pasakyti, kad Tele 2 orientuota i paprasta zmogu ir ne i ka kita. Supraskite, kad masinos klysta, o dirbantys mums Tele2 tarnautojai stengiasi jas istaisyti ir mums padeti. Viska galima graziai issiaiskinti – jie juk irgi zmones…
  Jei tikrai esate nepatenkinti, eikite i kita tinkla(turime pasirinkimo laisve) ir tikiu, kad neilgai trukus persigalvosite….
  Su pagarba….

 • joZik

  tai vat man daba yra toke problemele. turiu pildyk kortele buvau uzsisakes plana sm jis pasibaige jau mazdaug pries dvi sav. o db net nezinau del ko man vakar nustojo leisti siusti sms niekur net ir i tele2 ka man daryti?

 • pasipktinusi

  sudas,o ne tele2.akcija skelbia:UZSISAKYK PLANA SM IR KALBESI,IR SIUSI SMS NEMOKAMAI.melas.uzsisakai,tik pinigus vejais paleidi.siunti sms aisku mokamai,o ka dar ir kalbeti apie skambucius.o be to dar parasyta http://www.pildyk.lt kad akcijos laikas ribotas,bet kodel niekas nepranesa kada ta akcija pasibaigia.OGI JAU PASIBAIGUS.O mus dar pigiomis reklamomis apgaudineja.Jeigu nezinote mieloji tele 2 atstovybe uz melagingas reklamas teisia.

 • pasipktinusi

  o be to,bukite geri praneskite visiems vartotojams,kad akcija jau negaliojanti,nes daugekis tik praranda savo pinigus

 • Vidas

  Ginčijatės dėl niekų,kuriuos galima sutvarkyti ir pakeisti.Geriau visi pradėtumėte reikalauti,kad pokalbiai būtų skaičiuojami kaip priklauso.Prakalbejai minute ir 2 sek.,o tau skaičiuoja 2 minutes.Paskaičiuokite kiek jie uždirba nepelnytų pajamų per metus.Dešimtys milijonų litų.Štai kur pagrindinis klausimas.Reika reikakauti kad būtų skaičiuojama ne minučių,o sekundžių tikslumu.Užtat paskui niekaip negalite išsiaiškinti kodėl sąskaitosbūna tokios išpūstos.

 • pasakykit kas nors kaip uzsisakyti nemokamus skambucius tarp tele2?

 • kas nors pasakykit kaip uzsisakyti nemokamus skambucius tarp tele2?

 • nesuprantu, jau antra diena negaliu gauti sms is jokiu tinklu. paciai rodo kad issiusti bet ju negauna niekas. naudojuosi pildyk kortele. planas sms pratestas man iki spalio 10d. net piktumas ima. prisiskambyt galima o sms nors nusisauk

 • vika

  patys nezinote ko norite,turit kompus,ten aiskiai surasytos visos akcijos,mokate centus ir dar blogai,eikite i bite,omniteli,tai be kelniu liksite

 • sabina

  Mieli tele2 PILDYK vartotojai,aš jums parašysiu savo istorija su PILDYK.Šiais metais pastebėjau,kad,papildžius sąskaitą greitai išsiplauna pinigėliai, tad nutariau gegužės mėn. užsirašinėti pokalbius bei jų trukmę. Papildžius sąskaitą 10 Lt. gegužės 13d., gegužės 16 d. turėjau 1 min. trukmės pokalbį. Kai gegužės mėn.19d. norėjau paskambinti, man pranešė kad mano sąskaita nepakankama ir negalėjau paskambinti.Gegužės 20d. nutariau pasitikslinti telefone ,,RINKTI NUMERIAI ,,. Parodė du užfiksuotus numerius, kurie man yra žinomi, bet aš tą dieną niekam neskambinau (net nebuvau į rankas paėmusi telefono)ir niekas kitas negalėjo pasinaudoti mano telefonu.Kuriozas: juk 19d. gavau pranešimą ,kad sąskaita išsekusi !!!??? .Užėjau į TELE 2 atstovybę ir pareikalavau pokalbių išklotinės ,atstovė pasakė kad PILDYK vartotojams išklotinės neišduodamos patarė teirautis informacijos telefonu , kitaip tariant uždirbinėti jiems pinigėlius, nes pokalbis būtų ilgas.Ir 21d. vėl kuriozas – jau galėjau skambinti nors sąskaitos nepapildžiau !!!??? . Nemanykite, kad man stogas yra pavažiavęs ir aš čia nesąmones prirašiau. Aš su vyru tas nesąmones narpliojame ir niekaip neišnarpliojame , turbūt kreipsimės į VARTOTOJŲ teisių apsaugos kontrolierių tarnybą. Ir visiems vartotojams siūlyčiau nesileisti būti mulkinamiems ,o kreiptis į atitinkamas institucijas arba net teismus, kad kartą ir visam laikui baigtųsi tele2 machinacijos bei prisiteisti ženklias kompensacijas.

 • Žiauriai esu labai nusivylusi tele2 pildyk. Vakar pasipildziau sąskaitą 5 lt. Savo 3 vaikams tik „pamajakinau“, Po to vaikai patys paskambino man. Patikrinusi likutį, pamačiau, kad nuskaityti 4 lt . Už ką? Būtų labai įdomu sužinoti, kas tie gudručiai, kas šitaip daro. Gal čia kokia nauja paslauga, ir yra išskaičiuojama iš atsiliepusiojo. Nežinau ir ar galės man tai išaiškinti tele 2 pildyk būstinėje.Viena tik žinau, kad žuvis pūna nuo galvos. Kodėl telefoninėse sferose nėra skaidrumo. Amžinos problemos.

 • Panelka

  Sakyciau kiekvienam savo – man pvz Pildyk labiausiai patinka :) As uz Tele2. Turejau ezi, turejau extra, su bite net prasidet nenoriu, ne vienas taip nepatiko kaip pildyk. Be to, daug ka lemia kad mano pazistamu ratas naudojasi daugiausia tele2 paslaugomis. Apsimoka :) O bajeriu su saskaitom pasitaiko visur, kur saskaitos gali buti israsomos, nes saskaitas tvarko kompai, ir bankai. O kompai kaip zinia ne zmones, bet irgi klysta.

 • jurga

  siaip pildyk nesinaudoju, bet perejau is omnitel i tele2, kalbejau dvigubai daugiau ir gavau saskaita vos ne trigubai mazesne, nei su omnitel vargdavau. ir aptarnavimas malonus. omnitely naglai knisa prota ir saltakraujiskai megina iteigti, koks esi durnas. kabint kazkokias skolas pradejo nuo 2005 metu. tai kur jie buvo anksciau?? kodel neblokavo nr, nesiunte prie saskaitos? zodziu, ka cia ir kalbeti, kas del aptarnavimo, tai omnitely nebent virsuneles gerai dirba, o sakneles jau seniai supuve

 • LIna

  Vargstu su TELE2 sms jau kelis mėnesius. Vis negali iki galo pataisyti. Dabar kone kasdien turiu jiems skambinti, kad sutvarkytų sutrikimus. Pataiso, bet vos ne po dešimties minučių vėl neveikia. Sms į užsienį išsiunčia, tačiau asmuo, kuriam sunčiu negauna (siunčiu į užsinietišką nr). Paskambint galiu, tačiau sms streikuoja. Tiek siunčiant iš kito tel. tiek iš kito nr (tele2 ryšys). Bet kas keisčiausia siunčiant iš kito operatoriaus (bitės ar omnitel) viskas veikia kuo puikiausiai. Toks jausmas, jog TELE2 žaidžia. Nemanau, kad jiems rūpi klientai, pagal tai kaip jie spendžia problemas. Tiek laiko (2 mėnesius) šiame ryšyje išlaikė tik siūlamos kainos, bet jau atrodo, kad tai neverta nervų, kurie kiekviena sykį kenčia, kai vėl elinį kartą sms nepristatomi. Atrodo lyg tyčia jie patys ta ryši gadintų.Kaip Galima kalbėti apie kokybę? Apie pasitikėjimą šiuo ryšiu išvis tyliu, nes jau seniai praradau. Nevien dėl sms, bet ir dėl to, kad kartais patenku į tokias zonas, kur išvis ryšio nėrai, kai tuo tarpu kitų operatorių ryšys veikia kuo puikiausiai.

 • Nedaedes

  1,2 – 1cnt
  2,3- 2cnt
  3,4- 3cnt
  5,6- 4cnt
  7,8… 5cnt

  Bus nuo 8 skambucio visa laik po 5cnt. ELEMENTARU… ESU USISAKES GERAS PLANAS…

 • Stass

  Mes naudojamės jau daug metų Pildyk ir esame labai patenkinti,tai pats pigiausias ir ekonomiškiausias tinklas.Nuoširdus ačiu Jiems.Teko naudotis kitais ,tai mum nepatiko.Ryšys pats geriausias Tele-2.AČIU!!!

 • Stass

  Po komentaro lieka asmens duomenys ,kodėl?

 • Buvau aš toj Tele ,sukčiai ir tiek,o dabar pasakyk,kur už dyka pokalbiai tele,eilinis žmonių dūrimas,vieną siūlo o kitą daro o tu tik mokėk,geriau paanalizuokit tas jų reklamas ir suprasit ,ar už dyka kalbėsi,jie nuo tavęs su kaupu pasiima.EILINĖ AFERA.

 • SVEIKI AS TAI PO GI PASIRINKAU PLANA DRAUGAI MENESY KALBEJAU BE PROBLEMU SIANDIEN ATSIUNTE,KAD VIENA IS NUMERIU PANAIKINO KAIP DRAUGA , O KITUS PALIKO NESUPRATAU KA JIE CIA DARO PASKUI DAEJO MAN , O GI SU SIUO NUMERIU KALBEJAU DAUGIAUSIA TAI VA TELE2 RIMTA KOMPANIJA MOKA SUKTIS :)

 • Karolis

  Sweiki, naudoju tele2 pildyk nuo atsiradimo, ir niekada neturejau jokiu problemu, tele2 yra pigiausias visoje lietuvoje, buvau pradejas naudot omnitel extra, ir nespedavau pildyt, gryzau atgal prie tele2. Niekada nebuvau apgautas, esu turejas problemu su saskaita, pasipildziau, bet pigigai dingo, bet paskambinus i informacija jie viska per 5 minutes sutvarke. gyvenu anglijoje, cia naudoju tele2 pildyk skambint i lietuva ir kitas salis kuriose mano pazystami taip pat turi tele2 pildyk korteles, ir galiu pasakyt, kad nesu rades kokybiskesnio ir pigesnio operatoriaus. Del draugu pashalinimo yra pokalbio limitas, per viena karta gali but kad gali kalbet iki valandos laiko, po 59 min turi padet rageli ir vel peskambint. Tas pats dalykas yra ir cia Anglijoje. Tik cia jie is taves prades pinigus skaiciuot, o Tele2 tiesiog pashalina drauga uz pazeistas taisykles. O jei kas turit problemu su tele2, visada galite pereik i bite ar omnitel :) bet kazkodel nieks neina, nes lietuviai nori gaut viska pigiai ir kokybiskai, o tas kas pigiau, niekada nebus tokios pacios kokybes kaip brangesni operatoriai :) taip kad rinkites, maza kaina ir prastesne kokybe, ar didesne kaina ir geresne kokybe, kaip sakiau jusu teise rinktis ;)

 • Wer3w0lf

  Nervuoja, kad negalima paziuret „Pildyk“ isklotines, kitu trukumu nepastebejau (kartais skambina kazhkokie idiotai ir maivosi – idmomu butu suzinot ju Nr…).

 • Taniuxa

  Sveiki visiems. Man cia isvis stebuklai prasidejo. Esu Latvijoje siuo metu, o man paskambino vyras ir klausia, kodel nepasakiau, kad jau esu Lietuvoje??? As jam sakau, as esu Rygoje. O jisai sako, tai kaip as galiu su tavimi sneketis, jeigu as neturiu pinigu saskaitoje. As jam pasiuliau patikrinti saskaitos likuti, bet jisai sako, kad jam net neuztenka pinigu patikrinti ta likuti. Ir dabar jisai galvoja kad as jam meluoju!!! Ar tele2 isvis supranta ka daro?????? Jisai paskambino i tele2, jam pasake, kad turbut jusu zmona Lietuvoje! KAS cia per nesamone?????????? Jeigu tele2 suzlugdys mano santuoka, as nezinau ka jiems padarysiu!
  Tai vat norejau paklausti, ar kam nors taip buvo atsitike? Nes as jau nebezinau ka daryt

 • Lajla

  Nepatinka, tj rinkites kita tinkla, nieks newercia tele2 buti

 • turiu 8.51 lt. sąskaitoje ,o merginos kaip užsuktos (jūsų sąskaita nepakankama) niekaip negaliu paskambint

 • Sigis

  Senokai naudoju. Esu
  patenkintas. Vienas dalykas siek tiek kliuna tai akcijinis internetas. Naudoju narsyk 30. Negaunu jokio pranesimo apie besibaigianti duomenu siuntimo limita. Bet tai nera didele beda.

 • ramunas

  kaip pasipildit tele2 saskaita jei esu uzsienije?