Nuotraukos

Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Sunset | Kaunas county aerial #9/365
Sunset | Kaunas county aerial

Draugai

Tele2 Pildyk 0.5 ct./min. akcija- sveiku protu nesuvokiama.

Visai neseniai rašiau apie mobiliojo ryšio operatorių išankstinio apmokėjimo paslaugų vasaros akcijas. Užkliuvo TELE2 Pildyk akcija– pokalbiai už pusę cento per minutę. Nutariau parašyti elektroninį laišką ir išsiaiškinti, kas ir kaip čia vyksta. Štai ką gavau:

Atsakydami į Jūsų užklausą informuojame, kad šiuo metu vykdoma akcija, kurios metu išankstinio apmokėjimo kortelės PILDYK vartotojams pasipildžius sąskaitą 7lt visą parą kalbėkite tik už 2cnt/min ir pusė cento (0,005 Lt)/min pasipildžius 15Lt. Norėtume paminėti, kad pokalbiai yra apvalinami minutės tikslumu (t.y. pirmoji pokalbių minutė kainuoja 1cnt, antra – taip pat 1ct, trečia – 2ct, ketvirta – 2ct ir taip toliau).

Arba aš kažko iki galo nesupratau, arba to 0.5 ct./min. tarifo nėra.

Pataisykit, jei klystu. Nes iki šiol niekai negaliu suvokti elementarios matematikos arba akcijos bukumo.

Tele2

54 comments to Tele2 Pildyk 0.5 ct./min. akcija- sveiku protu nesuvokiama.

  • nuo pat Tele2 atsiradimo naudojuosi jų paslaugomis ir esu patenkinta.turėjau abonentą,o paskui apsistojau prie PILDYK,ir tai labiausiai patinka.Buvau užsisakius planą DRAUGAI,dabar SM.Man čia patinka ir negalvoju niekur bėgti.Labiausiai nepatiko Omnitelis,bijau jo kaip velnias kryžiaus,nusivylusi ir Bite,nors ir šiuose tinkluose yra neblogų akcijų.