Nuotraukos

Shadows | Kaunas aerial #18/365
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial
Port | Kaunas aerial
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial

Draugai

Tapk neatlygintinu kraujo donoru.

Kraujo donorystė“Tapk neatlygintinu kraujo donoru”- tokiu šūkiu kiekvieną iš mūsų pasitinka “Nacionaliniss kraujo centras”. Jauki aplinka, malonus personalas, nuostabi idėja, kurios negalima nepalaikyti.

Europoje jau seniai nebėra atlygintinos kraujo donorystės. Kodėl Lietuvoje vis dar to nėra? Sunki materialinė padėtis, kitoks mąstymas, vertybės??? Žinoma, kai kam tie 40 lt. (tiek mokama duodant kraują mokamai) galbūt padės išgyventi. Tikriausiai dėl to ne kartą tenka sutikti ir asocialių žmonių kraujo centro koridoriuose. Gaila, bet taip yra…

Kodėl agituoju tapti neatlygintinu kraujo donoru? Todėl, kad kraujas reikalingas nuolatos. Jei sveiko žmogaus kraujas gali padėti sergančiąjam kodėl to nepadarius. Ar ne geras jausmas, kai žinai, jog tavo kraujas gali išgelbėti gyvybę? Daugiau klausimų nei agitacijos, bet kiekvienas turime sau juos užduoti.

Šiek tiek įdomybių. Norite pakviesti savo draugą, draugę į kiną ar koncertą? Nacionalinis kraujo centras dovanoja simbolines dovanėles už neatlygintiną kraujo donorystę. Kvietimai į kiną, koncertą, tušinukai, puodeliai, rankšluosčiai, vitaminai, šokoladas ir kt. Dovanėlės, kurios pradžiugina ir savotiškai paskatina gelbėti gyvybes.

Linkėjimai Kauno kraujo donorystės centro kolektyvui. :wink: Malonus bendravimas bei kilnūs tikslai gelbsti gyvybes.

Daugiau apie kraujo donorystę, kraujo grupes skaitykite šiame mano įraše.

P.S. Beje, kad ir kaip būtų nesmagu, bet nekreipkite dėmėsio į savo draugų, kolegų nesupratingumo, pašaipų ir pan. Kartais žmonės būna tokie nesupratingi, niekaip nesuvokia, kad 40 lt. daug geriau už kilnius tikslus. Man gaila tokių žmonių…

5 comments to Tapk neatlygintinu kraujo donoru.

 • Banius

  apie kolektyva tai neperdejo :lol: ten tokios jaunutes ir grazutes merginos aplinkui kad ir antra karta skatina ateit pas jas :razz: o jis ir teisus kad reikia duot kraujo nes tai neapsakomai malonu jaust kad kazkam esi naudingas ir reikalingas, nes nezinai kada gali tau prireikti ju pagalbos. tai va maziau cia skaitykit ir rytoj vietoj einant i neidomias paskaitas pamiegot verciau nueikit su draugais gerai praleist laiko kraujo centre, pazadu kadf nenusivilsit :mrgreen:

 • rolandas

  malonu kad ira tokiu zmoniu

 • Heh pries kokius metus daviau kraujo. Si ejima susiorganizavimome su ex firma kurioje dirbau… bet blyn vakare prisiminiau (po davimo) kad buvau sirges (tiksliau darzeli apkrete) viena is lygu… tad mano kraujas nelabai tinkantis.
  Ryte paskambinau… ir pranesiau… bet po metu vel skambijo.. gal kraujo?

 • Aiste

  Ar galima duoti kraują jei sirgai kūdikystei hemolizine gelta?