Nuotraukos

Frozen Nemunas River | Prienai aerial
Tower | Birštonas aerial #12/365
Old town | Kaunas aerial #11/365
Frozen Nemunas River | Prienai aerial

Draugai

Swedbank: LSP pratęsimo klaida Kaune.

Swedbank

Kadangi esu “pareigingas” studentas ir pažymėjimą prasitęsiu paskutiniosiomis jo galiojimo dienomis, atsidūriau visiškai nesmagioje situacijoje.

Užpildžius studento pažymėjimo pratęsimo anketą, raudonomis raidėmis paryškinta, jog būtina nusiplėšti senąjį lipduką.

Niekad jo neplėšdavau. Banke visą šitą reikalą spręsdavo dviems būdais: klijavimas ant viršaus arba nuplėšimas vietoje. Kadangi nutariau būti pareigingas studentas, prieš eidamas į banką tai padariau. Tačiau banke sužinojau, kad lipdukų NĖRA. Labai maloni banko darbuotoja patarė ateiti “po pietų”.

Studentas nebūtų studentas, jei nesugalvotų kokios nors genialios minties. Kitas banko skyrius. Per kelias minutes pakeistas LSP sistemoje banko skyrius, laikas.

Kitame banko skyriuje po KLAIDOS pranešimo (pirmoje foto), daugiau žinanti banko darbuotoja pradžiugino- visame Kaune nėra lipdukų. Ir jie gali būti tik kitos savaitės pabaigoje.

Dabar mano studento pažymėjimas galioja iki 2007-09-30:

Kadangi studento pažymėjimas man reikalingas ypač viešajame transporte, situacijos pabaigos nenoriu prognozuoti. Laukite tęsinio.

Atnaujinta (10-01). Teko ir su kontrole susidurti- jie net neatkreipė dėmesio, jog lipduko nebuvo (pasisekė?).
Susiskambinus su Swedbank ryte pavyko sužinoti, jog lipdukų yra. Tiesa, laikinų, kurie galioja iki 2010-07-01. Su jais irgi galima “gyventi”, tačiau nuo spalio 14 ar 15 užklijuos ir kitus (jei norėsit). Pasirodo, kad bankas laikinų lipdukų visad turėjo, tačiau šie lipdukai buvo išduodami tik paskutinių kursų studentams ir sistema neleido visiems jų išdalinti. Nors ir esu paskutinio kurso studentas, tačiau man irgi jo negalėjo užklijuoti- banko darbuotoja nepaaiškino kodėl.

Tiesa slypi kažkur anapus:)

19 comments to Swedbank: LSP pratęsimo klaida Kaune.

 • Aš tai kuo greičiau stengiausi prasitęst, kad nebūtų vėliau problemų :)

 • O man kažkaip šviečia, kad bėda normali — per didelis studentų skaičius, neužteko lipdukų paskutinėmis dienomis ir tiek. :)

  Bent kiek aš, Laisvės a. esančiame Swedbank (Panevėžyje) buvau, tai man visada patinka aptarnavimas. Ir visada stengiuosi ten grįžti, jei kažko reikia. Nors iš kitų Klientų Aptarnavimo Centrų įvairių nuomonių girdėjęs.

  • Pauliau, juk studentų, kuriems reikia prasitęsti pažymėjimą, nėra nežinomas skaičius. O lipdukų atvežimas iš bet kurio Lietuvos krašto (Vilniaus)- valanda. Suprantama, jei jie kažkur gaminami ir t.t., tačiau esmė tame, kad bankas tą skaičių žino!

   Visad buvau patenkintas Swedbank aptarnavimu ir esu, tačiau tokie reikalai respect’o (kokius žodžius aš čia vartoju) bankui nesuteikia.

 • Statybininkė32b

  Kartais finansiniai reikalai susiklosto taip, kad tą 15lt pratęsimui išeina sukrapštyt tik gale mėnesio gavus stipendiją. Taigi patekau ir aš į tokią pat nemalonią situaciją…

 • Atsispausdinti mokėjimo už LSP pratęsimą kvitą ir jį vežiotis, reikalui esant, kontrolieriams paaiškinti situaciją ir jį parodyti. O toliau jau viskas priklausys nuo kontrolieriaus įkyrumo. Pačiam neteko, bet Vilniuje tikrai niekas prie to nesikabinėja.

  Kitas variantas – išsiimt iš univero pažymą, bet čia gali užtrukt, bent pas mus MRU tinginiai tą pažymą pusę savaitės gamina :)

  • Kaune kiek žinau “Argus” nesukalbami.

   Universiteto pažyma irgi neišsigelbėjimas- reikia visų pirma iki jo nuvykti. Pirkti bilietą už kurį mokėti pilną kainą? Studentiškas taupumas neleidžia:D

 • Man tai labai keistai, kad bankas žinojo, kad tu ateisi ir hologramom nepasirūpino. Antras keistas atvejis, kad be to numeriuko (kur klaida parašyta) neaptarnauja. Manau reiktų kreiptis į studentų atstovybę arba į LSP koordinatorių (LSAS ar LSS)

  • Tas banko žinojimas- labai subjektyvus reikalas. Suprantama, kai užsiregistruoji prieš savaitę ir tuos duomenis jie galėtų apdoroti. Tačiau po pirmos nesėkmės viename skyriuje, prisijungiau ir telefonu pasikeičiau laiką ir skyrių. Nustebau, kad laisva. Nes dažniausiai tą pačią dieną negali pasirinkti datos.

   Žiūrėsim ką LSP koordinatoriai patars:)

 • Aš Tave suprantu tikrai. Apskritai, visi dalykai, kurie yra susiję su LSP dokumentacijom vėžį varo. apie tai šiek tiek rašiau savo bloge. Jei įdomu susipažinti su “Gyvenimu be LSP” – apsišviesk :) gyvenau taip mėnesį.

  http://niekasnegirdi.blogspot.com/2009/06/gyvenimas-be-lsp.html

  • Oho… kokia istorija.

   Tai mūsų (jau trys nukentėjusiuosius žinau) šiandienos nesusipratimas- nieko vertas :)

   O pirmadienį autobusu bandysiu važiuoti:D Tik tegu pabando Argus pagauti:D

 • Statybininkė32b

  Dantis išmušim kaip tikri kauniečiai :D

 • O aš šiemet kažkaip labai tingiu tą pažymėjimą tęstis :D O ir šiaip beveik nenaudoju, tai kito mėnesio pradžioj, arba net vėliau reiks užsukti. Tikiuosi tada jau turės lipdukų :)

 • Tai klijuok senąjį lipduką ir dar bus galiojantis. Atsimenu, kai buvau studentas, tai ten troleibusais važinėdavau su čekiu (kur sumoki už LSP).

 • Aš banke nusiklijuoju… Jau sėdėdama/stovėdama prie “langelio” kol tikrina, ar pervesta viskas internetu.

  Pernai nuėjus į banką ir pastovėjus 30 min. paaiškėjo, kad mano lipdukas kitam banke (registravausi į eilę labai iš anksto, nes vietų nebuvo ir tiesiog kalendoriuj pasižymėjau, kad “pasiimti LSP”. Na, tikrai suabejojau, ar būtent tą skyrių pasirinkau… Laimei, skyriai buvo netoli (Maironio gatvej ir prie Centrinio knygyno). Tada dar pastovėjau 30 min. Aišku aš registravausi aname skyriuje… Laimei, bent jau sugrįžus labai atsiprašė ir priėmė be eilės ;).

  LSP sistema yra tragiška… Prisimenu, kad Prahoj nuėjus į universitetą man davė pažymėjimo kuponą. Su tuo popierėliu nuėjau į centrinius rūmus palaukiau eilutėj, vietoje buvau nufotografuota bei supildyti mano duomenys ir po 15 min džiaugiausi kieto plastiko kortele. Dar gavau dovanų dėklą, kurį galima prisikabinti prie drabužių (ligoninėj reikėjo mum dėvėti, kad būtume atpažįstami). Beje, studento pažymėjimą padarė nemokamai. Gaila, kad išvažiuojant jį teko atiduoti…

 • vaida

  ir as tokia nelaimele, nespejusi prasitest. laukiau kol sumazes eiles, kad nereiktu po valanda laukt eilej del pratesimo. vakar banke sake, kad ateit siandien, uzlipins lipduka, kuris galios iki liepos pirmos

 • Visur klaidų pasitaiko, nereikia rimtai į plaučius imti:)