Nuotraukos

Shadows | Kaunas aerial #18/365
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial
Port | Kaunas aerial
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial

Draugai

Interneto naršyklių statistika. Internet Explorer neužleidžia pozicijų.

Daugelis blogerių tikriausiai domisi jų tinklapių statistika. Nors Google pripažinta labiausiai vartotojų privatumą pažeidžianti interneto paslaugų bendrove, tačiau dėl to tinklapio statistikos priemonės Google Analytics kol kas nekeisiu kita.

Suprantu, jog naivu tikėtis visiško Internet Explorer išstūmimo iš rinkos, tačiau 52,55%- tai jau viršūnė. Tai www.nejau.net birželio mėnesio 1-10 d. lankytojų statistikos duomenys. Verta pastebėti tai, kad iš paieškos sistemų lankytojų, naudojančių Internet Explorer, skaičius procentais net 61%.

statistika

Tuo tarpu kita situacija yra su Referring Sites (nežinau lietuviško vertimo, bet noriu lb pasidžiaugti, jog iš nežinau.lt sulaukiu daugiausiai lankytojų). Ten užtikrintai pirmauja Mozilla Firefox48.25%.

Tai tiek statistikos. Niekad jos nemėgau!

4 comments to Interneto naršyklių statistika. Internet Explorer neužleidžia pozicijų.

 • Džiaugiuosi, kad iš paminėjimo Blogoramoje yra bent kokios naudos. Tam ji ir sumanyta. Dar džiaugiuosi tuo, kad nežinau.lt skaitytojai yra techniškai nemenkai išprusę ir apie pusę jų naudoja Firefox. Spėju, kad naudotų dar daugiau, bet gali būti, kad yra varžomi administracinės tvarkos darbe.

  Beje, nežinau.lt varde įsivėlė klaidelė. :)

 • pikcia

  Andraiu, vistiek nesuprantu kuo Firefox yra pranašesnė už Internet Explorer. Mielai nauodočiau pastarąją, jei “kaikas” nebutų savavališkai jos nesuinstaliavęs :razz:
  Prisipažystu techniškai esu menkai išprusus :oops:

 • Lieka tik pasidžiaugti, kad tik 25% mano lankytojų naudoja IE.

  pikcia, Firefox fanai tau gali išvardinti 101 priežastį kodėl ji geresne, Firefox nemėgstantys tiek pat priežasčių kodėl jos naudoti nereiktų.

  Asmeniškai aš naudoju Firefox dėl trijų pagrindinių priežasčių (yra jų ir daugiau):
  1. Tabbed browsing, kuris jau atsirado ir IE7
  2. Dėl to, kad IE populiariausias, taigi visokie virusai ir kitoks šlamštas taip pat į ją labiausiai nutaikyti;
  3. Dėl praplėtimo galimybių (naudoju daugiau kaip 30 plėtinių).

 • pikcia

  Karoli, kaip sakiau mano techninis išprusimas menkas todėl gal ir beviltiška man čia su jumis – kompiuterių genijais ginčytis, bet suvokiu tik antrąją priežastį…. Bet jei Firefox fanų vis daugės (ko, kaip supratau siekiat) tai šios priežasties kaip ir nebeliks.