Nuotraukos

Bridge | Kaunas
Bridge | Kaunas
Bridge | Kaunas #19/365
Shadows | Kaunas aerial #18/365

Draugai

BMS kompiuterių technikos priežiūros centras. “Malonios staigmenos”.

HP Deskjet 3325Kažkada seniai seniai pasipildžiau rašalinio spausdintuvo HP Deskjet 3325 kasetę ir dėdamas į spausdintuvą kažką negero padariau ir jis nebeveikė. Kadangi nusipirkti naujo spausdintuvo nebuvo galimybės, sumaniau nunešti jį į BMS kompiuterių technikos priežiūros centrą. Garantinis laikotarpis jau buvo seniai pasibaigęs. Naiviai tikėjausi, jog už nedidelę sumelę pataisys.

Po ilgo, labai ilgo laiko sulaukiau jų skambučio, kad galiu ateiti pasiimti prietaiso. Nuėjus buvo paaiškinta, kad jo taisymas kainuos daug ir užtruks labai ilgai, todėl nusprendžiau nebetaisyti. Norėjau tiesiog pasiimti spausdintuvą ir palikti jį prie šiukšlių konteinerio. Gal kam prireiktų…

Buvau apstulbęs, kai gavau sąskaitą už gedimo nustatymą. Tą kartą jis ir liko BMS’e.

HP LaserJet 1018 Po ilgo laiko tarpo vėl sulaukiau skambučio ir grasinimo, jog jei neatsiimsiu savo “senuko”, jis bus patalpintas saugomoje saugykloje, už kurią kiekvieną mėnesį bus skaičiuojamas 10 lt. mokestis. Smagu.. Paskaičiuojam… Per metus 120 lt. Nemenka sumelė.

Artimiausiu metu papasakosiu kaip baigėsi visa šita istorija.

Šiuo metu naudoju HP LaserJet 1018 spausdintuvą. Kol kas neapvylė. Įdomu kiek tonerio papildymas kainuos…

4 comments to BMS kompiuterių technikos priežiūros centras. “Malonios staigmenos”.

  • Kas pas tave vyksta su svetaine? :) Perskaičiau rašinį, buvau įdėjęs į Blogoramą, bet betestuodamas gavau klaidą 404. Dabar vėl atsirado, bet Feedburneris tik iš antro karto rado straipsnį.

  • Dedasi keisti dalykai :mrgreen: Keičiau hostingo kompaniją, persikėlimas pavyko visu 100% puikiai. Tačiau toji kompanija pasirodė labai nekokia. Jau kelias dienas būna taip, kad tinklapis nepasiekiamas. Po paskutiniojo lūžio sukūriau naują įrašą, o jie (norėdami pasirodyti, kad galima atkurti prieš tai buvusios dienos backup’ą) taip ir padarė.
    Įrašas dingo.. Vargais negalais pavyko atgaivinti (per RSS įrašus).

  • RmG

    vargas su tom vadinamom hp “duoninėm”.. pats turiu labai panašų- kol spausdina, gerai..

  • interfunk

    canon daug geresni nei hp, bent jau tie is pigesniu :)