Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

“Senukai”: pirkėjas su kuprine- potencialus vagis?

Visiems žinomas prekybos ir pramogų centras “Mega”, kuriame įsikūrę “Senukai”. Trumpa istorija apie žaidimą (paskutiniu metu erzinantį) “ar pavyks pakliūti į prekybos centrą su kuprine”.

Dažniausiai pavyksta. Apsauga užsiėmusi saugojimu ir nepastebi. Tačiau patekti į vidų- dar ne laimėjimas. Beveik visus kartus išeinant tenka rodyti, kokį turinį slepi. Tas patikrinimas itin primityvus: “kas kuprinėje?”. Atvėrimas ir trumputis “akies užmetimas” kas viduje. Atsakymas “sąsiuviniai ir knygos dažniausiai tinka”. Nors būna ir fotoaparatas, kuris yra jų lentynoje (neįsivaizduoju kaip galima būtų paimti iš po stiklo) ir kompiuteris. Ir istorija nuolat kartojasi.

Šiandien “Senukai” prarado potencialų pirkėją. Buvau sustabdytas nespėjęs pagalvoti apie patekimą į vidų ir pirštu nukreiptas į saugojimo dėžių pusę. Prisipažinsiu, tik juoką kelią toks sustiprinto rėžimo saugojimas. Nesvarbu, kad kartais panelių rankinės būna didesnės už mano kuprinę. Tai, kad su tokiu pačiu turiniu vaikštau persimetęs per petį irgi smagiai nuteikia.

Pirkėjas su kuprine- potencialus vagis? Pasidalinkite patirtimi ir nuotykiais.

14 comments to “Senukai”: pirkėjas su kuprine- potencialus vagis?

 • Į tokį nukreipimą į saugojimo dežes galima atsakyti klausimu – o ar atsakysite jeigu mano kuprinę iš ten pavogs? Jie neatsako už pavogtus daiktus, taigi jau kertasi su logika, kad verčia palikti. Anyway, galima ir bandyti dasimušti iki parduotuvės administracijos, nes niekur nėra nurodyta, kad be kuprinės vaikščioti negalima, o juo labiau pagal įstatymus tavo kuprinės turinį gali apžiūrėti tik policijos pareigūnai :-)

 • Čia dar laimingai baigėsi. Kartą su kuprine įėjau į tuos pačius megos senukus, išeinant aišku buvau paprašytas parodyt kuprinę, kuprinėj buvo sasiuviniai ir… ir nepraimtas vienkartinių nosinaičių pakelis, kažkada iš seniai nusipirktas. Dėl tų nosinaičių apsauginis nusivedė į apklausos kambariuką, davė surašyt pasiaiškinimą, o nosinaites pasiliko kaip “daiktinį įrodymą” :D

 • Jau ne kartą apie tai rašiau. Stengiuosi ten niekada nevažiuoti tik dėl kuprinės tikrinimo. Pradžioj rodžiau, po to kai pardavėja parašo atsisakau, pakviečia apsaugą. Jai sakau, kad jei nori mane sulaikyti tegu iškart skambina policijai. Jie neskambina todėl aš su jais nekalbu ir einu kur man reikia. Jei iškviestų policiją, parodyčiau ir viskas baigtųsi. Bet jei jie kvies policiją veltui, ateis laikas kai gaus baudų už iškvietimus be pagrindo. Iš manęs jau juokiasi pažįstami, kad tuoj mano foto pakabins prie įėjimo :)

 • Kažkoks nesusipratimas.

  Vidmantai, o jei policija ras vienkartinių nosinių pakelį kaip Mark?

 • Aš irgi vieną kartą su kuprine buvau, apsauga nieko nesakė (net nemačiau jos), pardavėja prašė parodyt, pravėriau truputį, per daug nesižvalgius paliko ramybėj. Galima vogt, kiek širdis geidžia, kai toks tikrinimas :)

  http://www.nulis.lt/senukuose-labkosi-tik-vagys.html

 • Andriau, visų pirma, kaip minėjo nuolaida, jiems reikia tą policiją iškviesti :-) Antra, tai policija negali nubausti be įrodymo – įrašo tikrai neturės. Trečia, policija pavogtų dviračiu ir technikos nepuola ieškoti, tai dėl nosinių pačioko tikrai tik prie galvos pirštą pasukios :-)

 • Gal reikia nufilmuoti? Kas turi slaptą kamerą?:D

 • Teko kartą parodyt kuprinės turinį. Parodžiau, užmetė akį, o kadangi buvo visiškai tuščia, tai ir nesakė nieko. nepatinka man tokie dalykai

 • Na, man pasivaikščiojimai su kuprine senukuose irgi niekad nesibaigia ramiai. Sykį kasininkė prikibo, kodėl su savimi nešiojuos LAN laidą kuprinėj, kitą sykį pasipiktino dėl aprūdijusios santechnikos detalės (surūdijo, atėjau naujos – paprasta). Tiesa, patys apsauginiai sykį pripažino, “taip, neprivalote parodyti turinio, bet vistiek parodykite”… No, but srsly, KPŠ?

 • Aš tikriausiai labiausiai į vagį panašus, padavęs iš sekcijos sd kortelę darbuotojas palydėjo mane iki kasos ir netgi padavė ją kasininkei. O gal tai tik didelis paslaugumas =)

 • gyt

  Vilniuj beje tas pats :P kažkada ėjau su rankine, priėjo apsauginis ir liepė pasidėti į spintelę rankinę. Nebuvo laisvų spintelių (o daugiau nei pusė buvo su nuvogtais raktais), liepė palaukti kol atsilaisvins:D Kadangi neturėjau laiko, paklausiau, ar neveikia apsauga prie kasų (retai senukuose lankausi, tai nežinojau), atsakė, kad ne, tada pasakiau, kad jeigu kils įtarimas, galės peržiūrėti apsaugos kamerų medžiagą ir pažiūrės, ar aš ką nors įsidėjau, ar ir kameros neveikia :} vėl sako, kad ne :D tada paklausė, ar turiu naujų daiktų tašėj – turėjau žurnalą, tai jį man pažymėjo markeriu ir praleido, bet poto niekas jo netikrino :D šiaip buvo gan malonus apsauginis, bet dažniau tokios procedūros erzintų..

 • erika

  O as nieko pries neruriu kad patikrina mano kuprine,suprantu kad ju darbas toks,mano manimu cia parduotuves administracijos taisykles.Krizes metu gal daug vogia be to parduotuveje ne vienas zmogus vaiksto,visu tikrai nesumatysi su kamerom.

 • Sakyčiau labai keista situacija. Iš tiesų apsauginis neturi jokios teisės apžiūrinėti Jūsų kuprinių ar net kišenių… Be policijos pareigūnų net nesivelčiau į kalbas.

 • Mark Splinter

  Nobody is looking in my bag unless they call the police and my lawyer first. Simple.