Nuotraukos

Old town | Kaunas aerial #215/365
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial

Draugai

RSS naujienų skaitymas

RSS naujienos (RSS news)- paskutiniu metu labai populiarus naujienų skaitymo būdas. Ateityje, manau, šia paslauga naudosis kiekvienas internautas, nes vis didejantis informacijos internete kiekis skatina ieškoti būdų, padedančių greitai ir efektyviai pasiekti tikslingą informaciją.

Kaip ir el. pašto, RSS naujienų kanalus galima pasiekti įvairiais būdais: 1. web būdu (interneto tinklapiai, pritaikyti skaityti RSS kanalus), 2. naršyklės įskiepiais (plugins), 3. atskskiromis programomis.

1. Internetiniai portalai, skirti RSS naujienų skaitymui.

Google Reader. Populiariausios paieškos įrankis, skirtas RSS naujienoms. Mano nuomone, visiškai nepatogus.

Rss Reader

Rocket RSS reader. Patogus įrankis, greita registracija. Pastebėjau vieną minusą- nerodo lietuviškų simbolių.

Bloglines.com.  Patogus, greitai veikiantis tinklapis. Paprastas naudojimas. Rekomenduoju.

Bloglines.com

2. Interneto naršyklių įskiepiai.

Opera naudotojams. Opera naršyklė turi integruotą RSS naujienų skaitymo modulį. Naujienos pateikiamos laiškų formatu. Patogus įrankis. Nereikalinga jokia kita priemonė. Iš tiesų patogu.

FireFox naudotojams. NewsFox 0.5.2. Paprastas, greitai veikiantis, įskiepis puikiausiai atiekas savo užduotis. Rekomenduoju.

3. RSS naujienų skaitymo programos.

Patogiausias būdas, žinoma, tai programos, kurios turi daugybę įrankių sekti naujienoms. Kategorijos, automatinis tikrinimas ir kt. Viena iš jų RssReader.

RssReader

Greitai veikianti programa, puikiai atliekanti jai skirtas funkcijas. Šiek tiek nepatogumų sukelia tai, kad ji naudoja Microsoft.NET framework technologiją. Programa veikia su Internet Explorer programa.

Kita ir kiek tobulesnė RSS naujienų skaitymo programa- Feedreader.

FeedReader

Ši programa automatiškai paleidžiama su operacine sistema (OS), RSS kanalus galima sugrupuoti pagal kategorijas, įdiegta vidinė paieška. Rekomenduoju.

Su šiais įrankiais naujienų skaitymas bus daug greitesnis ir patogesnis. Sėkmės naudojant!

 

5 comments to RSS naujienų skaitymas

  • As pats saves kaip internauto nebeisivaizduoju be RSS. O naudoju Bloglines, nes naudoti internete esancia sistema yra patogiau, kadangi gali sekti naujienas ne tik budamas namie, bet ir bet kur, kur randi interneta.

    P.S, Atsiprasau uz lietuvisku raidziu nebuvima. Katik OS perinstaliuota :-)

  • O kuo “nepatogus” google readeris?

  • gloomy, kiek žmonių, tiek nuomonių. Man jis pasirodė nepatogus. Niekada neprijaučiau Google produktų.

  • (-; Tai aš puikiai suprantu, kad kiek žmonių tiek nuomonių. Tik kažkaip “patogumui” ar “nepatogumui” apibūdinti galima gal rasti ir argumentų, o ne tik “Mano nuomone, visiškai nepatogus”. Pats atsargiai žiūriu i korporacijas kišančias produktus ir gana atsargiai juos renkuosi..

  • hi, excellent web site, and a very good understand! one for my bookmarks.