Nuotraukos

Darius and Girėnas Stadium
Darius and Girėnas Stadium
Darius and Girėnas Stadium
Sunset | Kaunas aerial #218/365

Draugai

Paskutinis bučinys | The Last Kiss

3703_061221165156_0Romantinė drama “Paskutinis bučinys” (angl. The Last Kiss, režisierius Tony Goldwyn)- tai filmas apie jaunatviško neapsisprendimo laikotarpį. Įsivaizduojamo tobulumo troškimas, naivumas, neištikimybė bei moralės klausimai persipina taip, kad palūžti neįmanoma. Kaip išsaugoti santuoką, draugystę?

Siužetas. Filmo centre Maiklas (akt. Zachas Braffas ir Džena (Jacinda Barrett)- trejus metus draugaujanti pora, neplanuotai laukianti kūdikio. Maiklas, būdamas su Džena jaučiasi taip nesmagiai, meluoja, tačiau kažkas neleidžia atskleisti tiesios. Žavi mergina, su kuria susipažįsta draugo vestuvėse taip sužavi, jog jis negali atsispirti jos janatviškumui ir ryžtasi išdauoti savo merginą. Vienas vienintelis vakaras ir idealios draugų laikytos poros gyvenimas sugriūva. Visgi tas įvykis priverčia Maiklą susimąstyti… Atliktas blogas žygdarbis priverčia jį suprasti, jog poros gyvenime santykių atšalimas dar ne priežastis skyryboms.

Verta paminėti ir kitus, labai svarbius personažus. Tai Maiklo draugai, kuriems taip pat nepavyksta susikurti tobulo gyvenimo. Santuokos, seksas kiekvieną naktį vis su kita mergina, nesveika meilė merginai, kuri tavęs nekenčia ir kt. linksmi bei nelinksmi nuotykiai.

Žvilgtelėjus į šio filmo aprašymą į galvą šauna mintis, jog tai eilinis holivudinis filmas, eilinė meilės istorija ir pan. Tačiau viskas pasikeitė pamačius filmą. Filmo metu galima ne tik labai smagiai pasijuokti, bet ir išspausti vieną kitą ašarėlę. Išėjus iš kino salės kažkodėl šypsena netilpo veide. Tai buvo kažkas daugiau nei paprasta šypsena. Filmas sukėlė daug minčių, kurių nenesinori “išrašyti” viešai. Rekomenduoju pamatyti!

P.S. Velentino diena artėja, tai puikus metas tokiam filmui :oops:

26450

9 comments to Paskutinis bučinys | The Last Kiss

 • skruzde007

  oi andriau andriau andriau…….
  asareliu spaudike jom net nekwepejo na nebent graudziu atsidusimu :razz:
  ir tos sypsenos kaip ir matyt neteko :roll: :lol:
  bet pritariu nebloga komedija su susimastymo priedu :wink: kurio nesinori atskleisti wiesaj :lol:

 • skruzde007, labai vertinu jūsų nuomonę ir pastebėjimus.

  Buvo vietų, kai ašarytė vos neištriško (MAN), buvo vietų kai aš jaučiausi ir šypsojausi taip smagiai (nors ir nebuvo šypsenos iki ausų). O išėjus jūs nepastebėjote, nes buvote vaistinėje. O tada kai kieno subjurusi nuotaika privertė mane šypsotis viduje (sau… ).

  Tavo pasirinkimas, atskleisti tą susimąstymą ar ne :wink:

 • weploji

  gerb andriau, labaj gailius praradus galimybe iswysti jusu placia sypsena bet neprarandu wilties :mrgreen: ir labaj apgailestauju del to kazko ytakos jum :neutral:

 • Banius

  atsiprasau jei tai buvau as….

 • Viskas ok :mrgreen: visokių nuotaikų būna, visokių reikia :wink:

 • skruzde007

  kas tiesa taj ne melas :lol:

 • Vaida

  Nu va…. idomiausios mintys komentaruose…. O filmas visuomet lieka tik priezastis…. :grin: tam ko nepaslepsi :wink: ….
  Tai kaip ten baigesi istorija???? :roll: po filmo???

 • Vaida, am… istorija su laiminga pabaiga :mrgreen: Nors ir naktį jaučiu kai kam miego buvo maža :oops:

  Filmas šįkart nebuvo priežastimi. Bet tai nesvarbu :wink:

  Beje, rekomenduoju ir tau pamatyti :)

 • Vaida

  Oj wa matai kaip…. :razz: cia buna…..