Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

Parkavimosi ypatumai: neįgaliesiems skirtų vietų nepaisymas.

Prekybos centruose, miesto stovėjimo aikštelėse neįgaliesiems skirtos vietos “okupuojamos” naujausių modelių automobiliais su išskirtiniais (ne tik) numeriais, teigia Lrytas.lt straipsnis apie įžulių vairuotojų tramdymą. Ir tai ne vienintelis straipsnis, kuriame pateikiama realybė. Neįgaliesiems skirtos vietos užimtos, o pažeidėjai nebaudžiami. Pagirtini reidai, kuomet tikrinamos prekybos centrų aikštelės, tačiau jų tiek mažai, kad pažeidimų nemažėja.

Kaip galime prisidėti prie tokių vairuotojų tramdymo?

Nuotraukas siųskite el. paštu [email protected]. Tik labai prašytume prie nuotraukos nurodyti datą, vietą ir laiką, nes be šių duomenų mūsų bendros pastangos siekiant išaiškinti pažeidėjus gali būti nerezultatyvios. Ačiū! Pagarbiai Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos Administracinės veiklos skyriaus viršininkas Renatas Požėla.

Prisidedu prie šio puikaus sumanymo. Tikiuosi, jog Mūsų užfiksuoti pažeidimai tinkamai įvertinti ir pažeidėjai nubausti. Jei sulauksiu atsakymo iš Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos, būtinai parašysiu.

Verta perskaityti:
Parkavimosi ypatumai: keturiese laužyti įstatymus smagiau.
Blogas “Moraliniai invalidai
Vinis jiems į padangas! (dėl vinių nesutinku- yra kitų priemonių).

7 comments to Parkavimosi ypatumai: neįgaliesiems skirtų vietų nepaisymas.

 • O kokio atsakymo lauki iš lpept?

 • Na, bent jau patvirtinimo, jog bus nagrinėjamas pranešimas.

 • statybininke,32b

  Taip idėja graži, tačiau kiek pažįstat vairuojančių invalidų? Aš asmeniškai nei vieno ir tiesą sakant nemačiau dar nei karto neįgaliojo automobilio tam skirtoje vietoje. Nesakau, kad tokių vietų nereik tačiau jos nėra taip aktyviai naudojamos. Ir dar visi puola pasistačiusiuosius automobilius invalidų vietose, o ar nors kartą atkreipėt dėmesį ar tuo automobiliu nėra atvežtas neįgalusis?
  Be abejo yra gausybė “chamų” taip besielgiančių ir tai tikrai nėra gražus elgesys. Aš to netoleruoju, bet ir “gaudyt” jų neketinu tuo labiau kai neturiu fotoaparato :)

 • nevermind

  smagu, kad prisidedi prie tokio kilnaus tikslo, tik zodis INVALIDAS labai ziaurus ir izeidziantis bei senai nevartojamas. NEIGALUS daug geriau :)

 • Pasitaisiau, dėkui už pastabas.

 • vap

  Statybininke, šiaip jei jau atvežtas neįgalusis, tai jis turi pažymėjimą, tad ant lango galima jį palikti (žinau, dėl to, kad mačiau kaip prie Mindaugo Maximos taip buvo padaryta). Beje, prie pastarosios labai neblogai reguliuotojas saugo, kad nestatytų bet kas.