Nuotraukos

Frozen Nemunas River | Prienai aerial
Tower | Birštonas aerial #12/365
Old town | Kaunas aerial #11/365
Frozen Nemunas River | Prienai aerial

Draugai

(Ne)revoliucija arba kaip reklama gali “prastumti” bet ką.

Pirmiausia apie ką mes čia: jau tradicija tamapantys Omnitel pažadai po tinklaraščių konferencijos (šiemet jos pavadinimas skambus- BLOGin, Google.lt iki šios siūlo Blogyn pavadinimą) bei naujų paslaugų pristatymas per kritiškiausią, labiausiai naujovėms imlią interneto grietinėlę- tinklaraštininkus (liaudiškai blogerius).

Apie šių talentingų, protingų ir t.t. ir pan. žmonių auditorijos poreikį naujiems produktams manau diskutuoti neverta. Todėl, matyt, Bitė GSM, Omnitel (nepastebiu tik Tele2) supranta, jog tinklaraštis- tai ta vieta, kur galima “prasukti” puikią reklamos (netiesioginės) kampaniją su minimaliausiomis investicijomis.

Šiemet Omnitel siūlo:

[wp_youtube]gBgVdV4G41A[/wp_youtube]

Kas gi tas Omni SurfOpen?

[wp_youtube]5MAdLaIjnJ4[/wp_youtube]

Konkurso nugalėtojai bus trys, jiems „Omnitel“ padovanos po kelionę:

 • kelionę į didžiausios telekomunikacijų bendrovės Šiaurės ir Baltijos šalyse „TeliaSonera“ pagrindinėje būstinėjeStokholme vyksiantį renginį tarptautinei žiniasklaidai;

 • kelionę į 2009-ųjų vasarį įvyksiantį „World GSM“ kongresą Barselonoje, kur susirenka daugiau kaip 60 tūkstančių mobiliojo ryšio ir interneto rinkų atstovų iš viso pasaulio;

 • kelionę į šių metų Pekino olimpines žaidynes.

Kas slepiasi už viso šito? Omni SurfOpen- eilinis produktas (prisiminkime Opera Mini, galime paminėti ir “Bitės naršyklė”, kuri paremta jau pasenusios Opera Mini 3 pagrindu), kuris tiesa siūlo šiek tiek naujovių. Viena iš “įdomesnių”: reklama! Viršuje visad matysite reklaminius skydelius (banerius). Žinoma, ji skiriasi šiuo tuo nuo paminėtų produktų tu, kad šios naršyklės nereikia įdiegti. Omintel puslapyje randama kam orientuota ši paslauga:

„SurfOpen“ atveria naujas galimybes ir tiems vartotojams, kurie turi paprastesnius telefono aparatus. Jie galės pasiekti ne tik mobiliesiems telefonams specialiai pritaikytus puslapius, bet ir įprastus HTML puslapius ir lengvai naršyti visame internete.

Omintel pranešime (žr. pirmą video) teigiama, jog per artimiausius metus ar du šis produktas išties išpopuliarės. Manote, jog IT rinka tokie lėtu tempu žengia į priekį ir po dviejų metu dar bus gaminami telefonai, kurie palaiko tik WAP protokolą? Aš visgi tikiuosi ir manau, kad ne. Paneikit!

Kitas aspektas: MOBILIOJO INTERNETO KAINA. Tai vienintelis barjeras, kuris stabdo mobiliojo interneto revoliuciją. Toli niekur neieškome ir žiūrime ką siūlo Omniltel: nepasirinkus jokio plano, 1 MB duomenų kainą- 9 Lt. Komentuoti, manau, nereikia. Pasirinkus vieną ar kitą mokėjimo planą, savo išlaidas galima šiek tiek sumažinti.

Ir galų gale… Artimiausiu metu sulauksime ne tik naujų telefonų modelių, su moderniomis technologijomis, tačiau ir išties revoliucinių projektų: Mozilla Firefox mobiliojo interneto naršyklės ir kt.

Naudingas straipsnis, kurio autoriaus nuomonę gerbiu: Kad tave velniai, SurfOpen!.

 

10 comments to (Ne)revoliucija arba kaip reklama gali “prastumti” bet ką.

 • Pilnai sutinku dėl didelių interneto kainų.
  Iš OMNITEL tikėjausi tikrai daugiau.

 • Tomai, juk neverta tikėtis, kad kiekvieną iš mūsų (arba bent jau kelis) apipils ypatingais pasiūlymais ir pan. Omnitel- pelno siekianti kompanija ir tinklaraščių autoriai tik auditorija, kuri reikalinga “prastumti” produktą.

 • Matas

  Man atrodo, kad “Omnitel” nenori įpiršti mums naudotis šita naršykle. Mes, blogeriai, esam advanced useriai. O Omnis nori, kad mes duotume patarimu, kaip tobulini produkta, kokiu klaidu yra ir pagaliau kaip skatinti zmones naudotis internetu telefonuose. Juk daugelis nedrista, nenori, nemoka ta daryti… o sufropen’as butu gera pradzia.

 • Tarkim, kad mes aprašom surfopen. Bet norint aprašyti, negi kišim savo sąskaitas į tai? Tuo labiau, kai yra tokios mobiliojo interneto kainos?

 • tadas

  na ir kokios tos kainos? pagal dabartini pigiausia plana “SurfPort Pro” , tai uz 12 Lt/men 50 MB duomenu.
  Su telefonu tiek prinarsyt reikia dar pasistengt, juolab, kad Surfopen tuos duomenis suspaudzia labiau nei kitos narsykles.

 • Su savo telefonu niekaip nesugebėjau surfOpen naršyklės užtikti.. spėju mano telefonas per protingas :D

 • Matas

  o man visai patinka nauja nasykle. uzsisakiau plana pro, ir zymiai smagiau naudojas nei wap’as. ir dar rss yra!!

 • Matai, RSS yra ir Mini Opera programoje. Ten irgi labai smagiai sumažina paveikslėlius ir skaityti vienas malonumas.

 • guigis

  kas gali but kad pastoviai ismete melyna ekrana su raidem ir po minutes pats kompas restartuojas.viskas prasidejo po hardo ir vaizdo plokstes keitimo. hp pavilion dv6000

 • guigi, mėlynas ekranas dažniausiai OS gedimo požymis. Perinstaliuok Win, jei ir tuomet nepadės, nešk į garantinį. Juk tam jis ir skirtas.