Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

Draugų (skaitomų blogų) puslapis. Blogai jungiasi prie akcijos.

IdėjaPasirodžius straipsniui- idėjai apie draugų sąrašo paskelbimą, sulaukėme šiokių tokių reakcijų.

Arvydas (http://www.arvydas.net) priminė, jog jo geriau skaityti Blogeriai.net duomenų srautą ir balsais bei lankomumu išreikšti blogeriams pagarbą.

Vidas (http://vidas.bucinskas.lt/daily) nuorodų sąrašą pakeitė į TOP komentatorių sąrašiuką. Tai puikus sprendimas, kuris tiesiogiai “atlygina” už komentavimą.

Dalius (http://blog.sandbox.lt) siūlo tai daryti teisingai, panaudojant XFN (plačiau apie tai). Pritariu jo nuomonei, tačiau mano sąraše yra nuorodų, kurių draugais aš negalėčiau pavadinti- tai žmonės, kurių mintis aš vertinu ir domiuosi jų rašomomis temomis (rel atribuitui reiktų priskirti “blogger” reikšmę).

Andrius (http://churchill.lt) priminė, jog WordPress turinio valdymo sistemoje yra funkcija (blogroll) kurti draugų sąrašui. Mano sąrašas ir sudarytas naudojant ją. Taip pat galima priskirti ir XFN. Draugų sąrašui pateikti kaip puslapiui naudoju WordPress įskiepį (plugin) “Blogroll Page Plugin“.

Prie akcijos prisijungė:
Ramas (http://www.tikra.info/blog/draugai)
Ričardas (http://fantomas.lans.lt/?page_id=79)
Juozas Kaziukėnas (http://blog.juokaz.com/draugai)

3 comments to Draugų (skaitomų blogų) puslapis. Blogai jungiasi prie akcijos.

  • Akcija graži, bet aš labiau linkęs pritarti Andriaus pasiūlymui naudotis blogroll wordpress funkcija, nei kurti atskirus tam puslapius. Atskira puslapį gal ir verta turėti, jei norisi pridėti keletą komentarų apie skaitomą svetainę.

    Vat tik kaip prisiminti tą puslapį vis atnaujinti? :)

  • Juk administravimo aplinkoje yra atskiras skyrius Dienoraščiai (Blogroll). Nejau sunku sukurti nuorodą? Visai paprasta.

  • Arvydai ne visi naudoja wordpress’ą :)