Nuotraukos

Frozen Nemunas River | Prienai aerial
Tower | Birštonas aerial #12/365
Old town | Kaunas aerial #11/365
Frozen Nemunas River | Prienai aerial

Draugai

Visą vasarą- beveik nemokami pokalbiai.

Nemokami pokalbiaiVasara jau įsibėgėjo. GSM operatoriai taip pat neskaudžia ir stengiasi pasiūlyti vartotojams patrauklius tarifus. Norėčiau aptarti išankstinio apmokėjimo paslaugų tarifus bei šiuo metu vykstančias akcijas. Pasirinkau TELE2 Pildyk, Bitės LABAS bei Omintel Ežys paslaugas. Kodėl? Todėl, kad visą vasarą šiuose tinkluose galima kalbėti beveik nemokamai.
TELE2 Pildyk- 0.5 ct. už minutę.

Antraštė skamba gražiai. Kaip yra iš tikrųjų? Pasipildžius sąskaita 15 lt., galite 30 dienų kalbėti pusės cento per minutės tarifu. Žinoma, jis skaičiuojamas įdomiai: 1 minutė- 1 ct., antroji- 1 ct., trečioji ir visos kitos- po 2 ct. Arba aš skaičiuoti nemoku, arba nežinau. Jei pasipildote sąskaitą 7 lt.- galite 30 dienų džiaugtis 2ct./min. tarifu Pildyk tinkle. Akcija galioja iki vasaros pabaigos.

Bitė LABAS- 1ct./min.

Bitė pasiūlė LABAS vartotojams šiek tiek suprantamesnę akciją. Tiesiog pildai sąskaitą už 10 lt. ir 30 dienų kalbi LABAS tinkle už 1ct./min. Akcija galioja iki vasaros pabaigos. P.S. Iki 06-25 MAXIMA prekybos centruose už kiekvieną 10 lt. papildymą mokėsite 20% mažiau, t.y. 8 lt. Smagi akcija, būtinai reikės pasipildyti ir savo LABAS sąskaitą.

Omnitel EŽYS- 1 ct./min. ir jokių papildomų sąlygų.

Ypatinga verta pasidžiaugti šia akcija. Nereikia nei sąskaitų pildyti, nei skaičiuoti, ar prabėgo 30 dienų. Visą vasarą Ežio tinkle galioja 1ct./min. tarifas.

Belieka tik pasidžiaugti pigiais pokalbiais ir bendrauti nevaržomai. Gražios vasaros!

6 comments to Visą vasarą- beveik nemokami pokalbiai.

 • Ech ta konkurencija tokia džiugi vartotojams :) Labai fainai čia, kad taip pigiai galėsim skambinti. Tiesa, vieną problemą turiu – negaliu skambinti, nes garsiakalbis kaip tyčia sugedo ;( et..

 • damn, su tele2 vistiek nesupratau.;)) tai kiek kainuoja 10min 11sec pokalbių?

 • tele2 tai tikrai apsiskaiciavo :shock:
  mano matematikos ziniomis iseina taip: uz pirmas dvi minutes moki po 1 ct, uz kitas visas po 2 ct.
  taigi, kuo realiai skiriasi nuo 2 ct/min tarifa? Atsakymas: gaunate viena nemokama minute, tad ir yra (1+0)/2 = 0,5… pripaisciau, ane? tiesa sakant pats nesuprantu. :shock:

 • Ir kai komentarus rašau meta errorų daug

 • RSS veikia jau, kažkoks įskiepis nedraugavo.

  Dėl komentarų tema gali būti kalta. Peržiūrėsiu.

  Dėkui :wink: