Nuotraukos

Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Sunset | Kaunas county aerial #9/365
Sunset | Kaunas county aerial

Draugai

Ne-Darom 2009

Darom’09 – puiki iniciatyva, puiki idėja ir nauda gamtai.

Teko sudalyvauti Kaune. Gaila, kad pataikėm ne ten, kur reikėjo… Nuo pat 10 val. ryto kaip skelbė akcijos organizatoriai laukėm veiksmo prie Kauno pilies “IKI”. Susirinko smagi minia jaunų žmonių. Laukėm laukėm.. Ir sulaukėm paslaptingojo Smart’o (su sudaužytu “bamperiu”) su organizatoriais (kurie tik stovėjo ir kažko laukė).

Darom 2009 Kaune

Po keliolikos min. susirinko nemaža minia mėlynai apsirengusių žmonių su Naujosios Sąjungos atributika. Nei prie rėmėjų, nei kur kitur nebuvo skelbta, kad būtent jie organizuos talką.

Darom 2009 Kaune

10:30 Naujoji Sąjunga nubėgo iki pagrindinio rėmėjo “IKI” prekybos centro ir nupirko šiukšlių maišų. Deja, bet pirštines reikėjo patiems nusipirkti. Dauguma taip ir darė.

Darom 2009 Kaune

Darom 2009 Kaune

Nusivylėme akcijos organizatoriais, buvom principingi ir patraukėm į kitą “point’ą”. Prie Žaliakalnio funikulieriaus kur irgi turėjo kažkas vykti, tačiau atvykę nieko neradom.

Mobiliojo interneto pagalba pasinaudojom Bitės žemėlapiu. Ten skalbiama apie Mickevičiaus gatvėje esantį tašką (“Darom” tinklapyje ši vieta nepaminėta). Ten irgi nieko nebuvo.

Arbatos autobusiuką radome prie Aleksoto tilto. Paklausus kokia proga arbatą dalino, aiškaus atsakymo nesulaukėm. Kažkokia tai talka ar pan. Jaunavedžių poros (jų saulėtomis šeštadienio dienomis Santakoje ir Rotušėje itin daug), praeiviai džiaugėsi nemokama arbata.

Taip nieko ir NeDarėm. Užtat pasivaikščiojimas po miestą buvo smagus.

Laisvės alėja, Kaunas

Džiugu, kad visgi kažkur vyko veiksmas. 15 min. pastebėjo. Ir šiūkšlių maišai bei pirštinės buvo išdalintos.

6 comments to Ne-Darom 2009

 • Na Vilnius truputį darė, tačiau irgi su trūkumais…

 • Bion

  Same shit Vilniuje kai kuriuose punktuose. L. sveikinu tokias iniciatyvas ir org. pastangas kazka daryti, bet realiai jie apsi**ko sau galva labai stipriai su tokiu organizavimo lygiu. Geda.

 • Jo.. Su taškais, ypač Kauno raj. buvo visiška nesamonė. Ypač, kai kelios seniūnijos tiesiog sumąstė padaryti talką penktadienį ir taip atkrito nemažai taškų.

 • Na, pagal lietuvišką principą… ir iš š… vašką reikia išspausti. Taip, kad svarbu garsiai pasiafišuoti, kad kad kažką darai… o ar darysi realiai, tai čia pagal aplinkybes.
  Eilinį kartą gavosi nebloga viešųjų ryšių akcija ir tiek.

 • Grantai, panašu kad nedalyvavai – tai tau mažiausiai reikėtų šnekėti. Sėdėk šikną užčiaupęs jeigu nieko nedarai prieš rėkdamas, kad čia viešų ryšių akcija ;)

 • Slite

  Kazkur ne ten pataikete :) ten kur buvau as, buvo ~ 100 zmoniu, bet visi tvarkesi kaip reikalas. Turejom ir maisu, ir pirstiniu