Nuotraukos

Frozen Nemunas River | Prienai aerial
Tower | Birštonas aerial #12/365
Old town | Kaunas aerial #11/365
Frozen Nemunas River | Prienai aerial

Draugai

Metų stebuklai.

Dažnai mes nesusimąstome, kad gyvename taip gerai, kad “bambėti” apie krizę ir kitas bėdas neturime teisės. Yra begalė žmonių pasaulyje (ir aplink mus), kuriems tikrai blogai (Filipinuose išsiveržęs ugnikalnis- namų neteko begalė šeimų). Šiemet dovanojau stebuklus vaikams, kuriems mano ir visuomenės pagalba iš tiesų labai svarbi.

[vaizdas]3v-V2YpMuWw[/vaizdas]

Pirmiausia tai dalyvavau akcijoje „Padovanok Kalėdų stebuklą“. Nors ji ir susilaukė nemažai neigiamų atgarsių, tačiau net ir 5 centai yra pinigai. 4401 aktyvių tinklaraštininkų, tinklalapių ir socialinio tinklo Facebook.com vartotojų surinko net 32 tūkst. Lt. Iš jų 21,35 Lt. – mano ir šio tinklaraščio lankytojų surinkti pinigėliai. Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie Kalėdų stebuklo.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir PLC „Mega“ kartu vykdė akciją, kurios metu beveik šimtas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų dienos centrų vaikų parašė laiškus Kalėdų Seneliui. Juose mažieji svajotojai dalinosi savo troškimais. Šie laiškai buvo iškabinti „Megoje“, kur kiekvienas prekybos ir laisvalaikio centro lankytojas galėjo išpildyti pasirinktą vaiko svajonę. Išpildėme mažos mergaitės svajonę turėti dienoraštį su spynele.

Maži stebuklai suteikia daug džiaugsmo!

Pabaigai norėčiau pasidalinti baltais sniego vaizdais iš viso pasaulio bei imbieriniais sausainukais, kuriuose kepėme per Kalėdas.

Komentavimas uždraustas.