Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

Ko nori vyrai. Ir ko nori moterys.

Ko nori vyrai ir moterys?Džigiuosi, jog esu studentas (netrukus pradėsiu seriją pasakojimų apie studentiško gyvenimo peripetijas). Džiugu, jog turiu galimybę kiekvieną mėnesį skaityti tikrą studentišką laikraštį “Njuspeipis”. Pavadinimas pasirinktas vykusiai :wink:

Dažnai užmetų akį į šio laikraščio skiltį “Seksas ir miestas”. Kartais studentai tikrai parašo įdomių straipsnių, pvz.: kad mergina ir vaikinas iki tol, kol tampa pora yra meilužiai. Juk tai tiesa, kaip ir nėra jokių įsipareigojimų (teoriškai), jokių “draugaujam?” ir “aš tave myliu”. Be abejo, jei du žmonės vienas kitam patinka ir tinka, jie turi savo nuomonę ir įsipareigojimai yra savaime suprantami.

Įsivaizduojate savo tėvų reakciją, jei pasakytumėt, kad turite meilužį, meilužę??? :mrgreen: Liktumėte nesuprasti…

Tokie straipsniai tikrai sveikintini. Nors jau praėjo jei neklystu mėnuo, kai perskaičiau apie tai, vis dar nepamiršau. Respect’as kaip sakytų Saulėns! :lol:

Kitas straipsnis, kuris privertė susimąstyti, tai “Ko nori vyrai. Ir ko nori moterys…”. Tai vienos merginos ir vaikino nuomonės. Tygas visiškai nenustebino. Informatikai dažnai turi labai įdomų (ne blogąją prasme) suvokimą tai, kas vyksta aplinkui. Užkliuvo tai, kad “vaikinai nežino ko nori”. Jo nuomone, net ir turėdami dairosi į kitas ir eina praleisti laiką draugiškojo kompanijoje. Ar tai nenatūralu? Juk dairytis niekada nebuvo uždrausta, nors pažiūrėjus keistai į kokį “forsą” gali susilaukti ne tik piktos replikos. Bet ne apie tai… O leisti laiką vyriškoje kompanijoje, manau, irgi ne nusikaltimas. Juk ir mergaitės, merginos, moterys negalėtų atsisakyti pasivaikščiojimų po parduotuves su draugėmis (vaikinai tokių pasivaikščiojimų dažnai neištveria), mergvakarių ir t.t. Tai įprasta ir kitaip negali būti. Daugiau kritikuoti neleidžia sąžinė, nors su beveik viskuo nesutinku. :oops:

Skaitant keistai pasivadinusios merginos (Sekretarška su sportabačiais) nuomonę, tikrai nuoširdžiai šypsojausi. Ko nori moterys, ji puikiausiai žino. Visgi ji mergina. Labai įdomiai papasakojo ir ko nori vyrai. Žinoma, tikras vyras jos nuomone yra krepšinio fanas (ne veltui antroji lietuvių religija- krepšinis). Taip pat galima suprasti, jog ir kultūra jiems (vyrams), kultūra yra antraeilė- krepšinio rungtynės svarbiau. Keistai apibrėžta “ko nori vyrai”, bet įdomiai. :wink:

Tai ko gi nori tie vyrai ir moterys?

Pamąstykime…

11 comments to Ko nori vyrai. Ir ko nori moterys.

 • linute

  katik perskaicius tavo straipsni susimasciau kokia yra lietuviu pirmoji religija :) vis delto lietuvoje valstybines religijos nera tai naturaliai iskyla klausimas kodel niekada nepaaiskinama kokia yra pirmoji musu visu religija. juk ne visi lietuviai katalikai, ne visi moka melstis ir galu gale kai kurie net nera krikstyti. cia komentaras ne i tema, bet pasidare labai idomu :)
  o dabar apie tavo straipsni. parasei teisingai nors nelabai tiksliai supratau ka taip kritikavai :D tikriausiai tai suprasti skirta ne man bet whatever ;) mano nuomone: vyrai troksta grazaus veidelio salia, moterys – pinigu maiso salimais vyro pavidale. siandienineje musu visuomeneje dauguma to troksta. aisku, yra isimciu. is tiesu, vyrai niekuomet nesupras ko nori moterys, o mes, merginos, niekuomet nesuprasime kaip galima istisas dienas pluseti prie automobilio ir ziureti kaip kruva prakaituotu vyru spardo kamuoli. tiesiog jei mes vieni kitus suprastume taptu nebeidomu, nebebutu paslapties ir visi taptu nuspejami. Taip nereikia.
  Tiesiog gyvenkime savo gyvenima kiekviena diena bandydami suprasti ko nori priesinga lytis. juk idomu kas karta atrasti kazka naujo vyriskos lyties atstovuose :D

  P.S. siandien labai filosofiska nuotaika :D Saunuolis Andrius ;) visuomet idomu ksaityti tavo straipsnius ;)

 • Kaip sužavėti moterį? -Mylėk ja, apkabink ja, glamonėk ja, sakyk jai komplimentus, gink ja, palaikyk ja, leisk pinigus jai, veskis ja i restoranus, pirk jai daiktus, klausykis jos, rūpinkis ja, paremk ja, eik iš proto dėl jos…

  Kaip sužavėti vyra? -Nusirenk, atnešk alaus…

  Ale ziauru,bet tai yra tiesa! ;(

 • Banius

  pataisau Andriuk, krepsinis- pirmoji religija, ir stai kam tau reikejo to njuspeipio :lol:

 • Banius, dėkui už pataisymą. Krepšinis niekad manęs nedomino (nebent sėdėjimas prie TV su alaus bokalu :oops: ) todėl ir nežinau :mrgreen:

  Reikėjo ne man Njuspeipio. :razz:

 • yeah.. moterys nori daug visokio gerio viename, o vyrai kaip daug pas pastebi alaus ir nusirengt. kodel europietis kaip ir nykstanti rusis tampa, kas siaip butu gerai, jei musu vietos neuzpildytu rytieciai.

  ehh gerai butu viena ryta suzinoti kad zmoniu populiacija pasauly mazeja, ir taip jau daug apšikom ir nieko gero taip ir nesukūrėm. tik vartojam ir kariaujam.

 • Aš visad už kritiką, juk tada tobulėti; Netaikau į absoliučią tiesą, juo labiau, kad jos nėra ir aišku viską matau per savo iškreiptą prizmę, sugadintą interneto + su tik informatikams suprantamu humoru.

 • Sekretarša su...

  Žinai, Tygai, aš su tavim sutinku (čia dėl pirmo sakinio). Pameni koks buvo pradinis mano straipsnio pusės variantas? Tai be tavo kritikos jis ir būtų toks likęs… Labai labai skystas. Aišku, ir dabar jo konsistencija ne kažin kokia, bet bent jau aš dabartiniu variantu esu labiau patenkinta.
  O dėl iškreipto mąstymo/matymo… Pas visus mus jis iškreiptas… O pas mane turbūt ypatingai…

  Andriau, malonu, kad užsikabinai už šito straipsnio. Kaip sakė Tygas, jame nėra nieko absoliutaus. Tai teisybės + pasišaipymo iš stereotipų miksas :wink: Kiekvienas gali pasirinkti kaip tai vertinti – kuriuos sakinius suprasti tiesiogiai, o kuriuos prasifiltruoti. Pagal savo mątymą.

 • Malonu, jog čia užsuko ir autoriai :wink: Tuo internetas lenkia tradicinę žiniasklaidą. :mrgreen:

 • Sekretarša su...

  Na, kaip čia pasakius… Tu juk pirmas mums parašei :mrgreen:

 • na, viskas vyko tuo pačiu metu :mrgreen:

 • Sekretarša su...

  Viskas vyko paeiliui :mrgreen: Paskaičiau tavo laišką, o po to atkeliavom čia.