Nuotraukos

Old town | Kaunas aerial #215/365
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial

Draugai

Sausio 7-oji Kaune: nevalytos gatvės, dingusi elekra ir t.t.

SniegasSausio 7 dienos rytas Kaune prasidėjo slidžiai. Pagrindinės miesto gatvės buvo padengtos sniegu. Tai sukėlė daugelio vairuotojų pasipiktinimą. Nenuvalytos gatvės šią žiemą kauniečiams- jau ne naujiena. Žinoma, geriausia išeitis- visuomeninis transportas. Būtent šį keliavimo būdą pasirinkau. Tiesa, nesulaukiau vieno autobuso- arba jis vėlavo arba jo išvis nebuvo.

Mieste teko matyti ne vieną auto įvykį. Vieni baigėsi taikiai (vairuotojai išsitraukė kažką iš piniginės ir išsiskirstė), kiti blogiau- automobiliai po įvykių atrodė baisiai.

Studentų miestelyje- sesijos atspindžiai: studentų automobiliai buvo statomi tiesiog ant šaligatvių. Prie Kauno technologijos universiteto (KTU) Statybos ir architektūros fakulteto teko pamatyti, kaip automobiliai policijos tiesiog nuvelkami. Pripažinsiu, kad ir kaip būtų sunku rasti automobiliui vietą, bet įžūliai palikti savo automobilį ant šaligatvio- tikrai negražus poelgis.

Vakare Akropolio stovėjimo aikštelėje sugedo davikliai, informuojantys vairuotojus apie laisvas stovėjimo vietas. Plačiau apie Arvydo tinklaraštyje (http://www.arvydas.net). Jei bent kartą teko būti Akropolyje, manau, sutiksit, jog tai labai patogu.

Šilainių mikrorajone dingus elektrai prekybos centrai Maxima ir IKI (Jotvingių g.) bei kai kurie namai liko be elektros energijos. Tiesa, prekybos centre Maxima veikė kasos ir parduotuvės lauko apšvietimas. Viduje buvo tamsu. apsaugos darbuotojai ateinantiems pirkėjams teigė, jog parduotuvė nedirba.

Maxima be elektros

2 comments to Sausio 7-oji Kaune: nevalytos gatvės, dingusi elekra ir t.t.