HP Pavilion DV6000 gedimai. | A. Aleksandravičius  

Kontaktai

andrius@nejau.net

Afoto.eu

Nuotraukos

Morning | -21°CFreedom Avenue | Winter | -20°C #34/366Winter Patterns #33/366Winterland #32/366Bubbles in the sky #31/366Bubble

Reklama

HP Pavilion DV6000 gedimai.

HP logoApie šią HP nešiojamųjų kompiuterių seriją (DV6000) jau ne kartą rašiau (apačioje yra nuorodos).

Šįkart teko pačiam išgyventi šio kompiuterio mirtį (gedimą). Pirmiausiai kompiuterio ekrane pelės žymeklis nustotojo judėjęs, įjungus pc iš naujo, pasigirsta 3 pyp ir automatiškai vėl perkraunamas.

BMS garantinis aptarnavimas truko tiek, kiek ir buvo žadėta. Iki 2 sav. Likus vienai dienai iki šio termino sulaukiau skambučio ir pasiėmiau kompiuterį. Kolega Andrius buvo protingesnis ir iškarto kompiuterį nunešė į “SERVICE NET”. Būtent šios HP serijos kompiuterių taisymų užsiima ši kompanija. Jie pataisė per 1 sav. Pakankamai greitai.

Keista buvo tai, kad atnešus kompiuterį ir jį pasiimant teko išvysti tokius pat vartotojus kaip aš, atnešusius tokius pačius kompiuterius. Kad jie genda (tiksliau jų pagrindinės plokštės kažkodėl nekokybiškos), teko įsitikinti ir skaitant skaitytojų komentarus.



710 comments to HP Pavilion DV6000 gedimai.

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>