Nuotraukos

Leaf | Autumn 2019 #258/365
Red Bull Soapbox Race | Kaunas
Red Bull Soapbox Race | Kaunas
Red Bull Soapbox Race | Kaunas

Elektroninis pajamų deklaravimas ir „Mikrovisata TV“.

Mikrovisata TV

Mikrovisata TV su savo klientas elgiasi „labai gražiai“. Norėdami priversti klientus įsigyti, pasiimti nemokamai skaitmeninius priedėlius, nutraukė transliacijas. Tiesa, prieš tai parodžiusi savo reklamą geriausiu eterio metu (žinių metu). Ir ne bet kaip, o „ant viršaus“. Smagu buvo girdėti garsą televizijos, o matyti Mikrovisatos reklamą.

Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapis pajamas deklaruoti elektroniniu būdu vos „sukasi“ (šiuo metu ~20 val.. Tikriausiai daug deklaruojančių savo pajamas už 2007 metus. Tai padarius internetu, pinigai pervedami per 10 darbo dienų, o įprastu būdu- iki liepos mėn. Štai kodėl pernai toks didelis procentas (~75% jei neklystu) buvo deklaravusių el. būdu. Šiemet, manau, bus dar didesnis.

Vidmantui pavyko tai padaryti greičiau nei man. Vis nėra duomenų už 2007 metus.

Paskutiniu metu mažai skiriu dėmesio Nejau.net. Net galvoju apie jo uždarymą. Tiesiog pradėjau skirti daugiau dėmesio savo specialybei. NT-blog.lt– naujasis projektas, kurio ateitis gal ir miglota (net Nežinau.lt autorius, Džiugas, mano, jog blogai skirti kaip papildoma marketingo priemonė), tačiau nekilnojamas turtas, statyba ir pan.- mano ateitis. Pasirinkau šią specialybę ir kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi.

Artėja BlogIn (naujas pavadinimas blogerių konferencijos). Bilietai jau parduodami. Su daugeliu geriausiu Lietuvos blogerių susitiksim ten. NK pažadėjo man kvietimą, todėl nepirkau bilieto.

2 komentarai Elektroninis pajamų deklaravimas ir „Mikrovisata TV“.

  • jurkis

    Šiaip tai nenutraukė transliavę, tik nutraukė transliavę analoginį sigalą (beje, tai padaryti turėjo sausio 1 dieną). O tai, kad žmonės stabdžiai – patys kalti.
    Tarp kitko, spėju, plūsta piratai, o ne Mikrovisatos klientai.

  • kristina

    kaip uzpilyti elektronine deklaracija

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>