Nuotraukos

Darius and Girėnas Stadium
Darius and Girėnas Stadium
Darius and Girėnas Stadium
Sunset | Kaunas aerial #218/365

Draugai

Domenas- vos per 5 min.

 Domenai

“Hanza.net” internetinės bankininkystė klientai bei “PayPal” naudotojai įsigyti domenus vos per kelias minutes galėjo jau seniau. Šiandien šią galimybe gali pasinaudoti ir SEB banko klientai. Dabar atsiskaityti už tinklapių talpinimų paslaugas galima patogiai ir greitai.

Pamenu, kai pirkau Nejau.net domeną. Tuomet reikėjo laukti kelias dienas, kol bus įskaitytas mokėjimas ir t.t. (o taip norisi kurti naują projektą).

Su NT-blog.lt tokių problemų nebuvo. Jau tą patį vakarą galėjau talpinti tekstus.

4 comments to Domenas- vos per 5 min.

  • Aš jau tris metus naudojuos SEB Visa Virtuon ir vargo nematau. Iš karto viskas praeina: susimoki ir naudojies.

  • What the… Nesiūlau pirkt com/net/org/info domenų iš serveriai.lt. Kam mokėti $16, jeigu užsienyje šitie domenai kainuoja vos $6 (o info net $3)?

    Beje, jeigu turi internetinę kortelę, tai atsiskaitymo trukmė priklauso tik nuo tavo sugebėjimų įvesti jos duomenis. Naudojuosi name.com: domenų registracija – momentinė, yra DNS pultas, siūloma greita integracija su Google Apps, papildomų vartotojų paskyrų kūrimas domenų administravimui ir t.t.

  • http://www.duomenucentras.lt visi domenai kainuoja tik 30lt, apmoketi galima visomis banku kortelemis per PayPal! ne .lt domenai registruojasi automatiskai, sia savaite jau veiks .lt automatinis registravimas. Geriausia kaina!

  • Remigijau, vilioja nemokama reklama?