Nuotraukos

Roads | Kaunas aerial #87/365
Sunset | Kaunas aerial
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial

Apie nevaikiškus žaidimus- bimbaso.eu

Retkarčiais norisi pajusti adrenaliną savo kraujyje. Tuomet reikia kažko įdomaus: televiktorinos, įvairiausi žaidimai ir pan. Dėmesio, tai jokia reklama, tiesiog noriu papasakoti vieną linksmą žaidimą.

Jau seniai užtikau, tiksliau pamačiau reklamą kažkur, žemiausios unikalios kainos aukcioną (skamba mistiškai) bimbaso.eu. Tik vis nedrįsau įsijungti į šį aukcioną-loteriją. Tačiau šiandien nutariau leisti sau šį malonumą.

Investicijos: 32 lt. Nei daug, nei mažai. Pirmas sms kainavo 2 lt. Taip gavau prisijungimo kodą prie klientų sistemos. Tuomet galima pasirinkti kokiu būdu toliau tęsti žaidimą: pildyti per internetinius bankus, mokėjimo kortele ar pačiu paprasčiausiu ir nevisiškai patogiu būdu- sms. Nutariau 30 lt. banko pervedimu apmokėti.

Žaidimo eiga: Pasirinkau ne visiškai populiarų prietaisą- USB atmintinę (A-Data Flash V-disk 1GB), kaina internetinėse parduotuvėse ~47 lt. Taigi, pirmiausia po kelių bandymu užtikau unikalią, bet ne žemiausią kainą. Liko dar daug laiko iki aukciono pabaigos ir kiti vartotojai nenuleido rankų, vis pasiūlydami unikalias kainas. Kai mažiau nei minutė, tiesiog suspaudžiau, kuriuos dar nespėjau.

Finišas: Ir laimėjau… USB atmintinę už 0.21 EUR. Realiai tai kainavo šiek tiek daugiau: 0.21 EUR + 24.4 lt. Tačiau sumoje gavosi šiek tiek pigiau nei būčiau pirkęs parduotuvėje. Taip, kad karatais verta rizikuoti. 8-)bimbaso.eu

Sėkmės loterijose ir žaidimuose!

Pagarbiai, Andrius

http://www.nejau.net

6 komentarai Apie nevaikiškus žaidimus- bimbaso.eu

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>