Nuotraukos

Frozen Nemunas River | Prienai aerial
Tower | Birštonas aerial #12/365
Old town | Kaunas aerial #11/365
Frozen Nemunas River | Prienai aerial

Draugai

Apie nevaikiškus žaidimus- bimbaso.eu

Retkarčiais norisi pajusti adrenaliną savo kraujyje. Tuomet reikia kažko įdomaus: televiktorinos, įvairiausi žaidimai ir pan. Dėmesio, tai jokia reklama, tiesiog noriu papasakoti vieną linksmą žaidimą.

Jau seniai užtikau, tiksliau pamačiau reklamą kažkur, žemiausios unikalios kainos aukcioną (skamba mistiškai) bimbaso.eu. Tik vis nedrįsau įsijungti į šį aukcioną-loteriją. Tačiau šiandien nutariau leisti sau šį malonumą.

Investicijos: 32 lt. Nei daug, nei mažai. Pirmas sms kainavo 2 lt. Taip gavau prisijungimo kodą prie klientų sistemos. Tuomet galima pasirinkti kokiu būdu toliau tęsti žaidimą: pildyti per internetinius bankus, mokėjimo kortele ar pačiu paprasčiausiu ir nevisiškai patogiu būdu- sms. Nutariau 30 lt. banko pervedimu apmokėti.

Žaidimo eiga: Pasirinkau ne visiškai populiarų prietaisą- USB atmintinę (A-Data Flash V-disk 1GB), kaina internetinėse parduotuvėse ~47 lt. Taigi, pirmiausia po kelių bandymu užtikau unikalią, bet ne žemiausią kainą. Liko dar daug laiko iki aukciono pabaigos ir kiti vartotojai nenuleido rankų, vis pasiūlydami unikalias kainas. Kai mažiau nei minutė, tiesiog suspaudžiau, kuriuos dar nespėjau.

Finišas: Ir laimėjau… USB atmintinę už 0.21 EUR. Realiai tai kainavo šiek tiek daugiau: 0.21 EUR + 24.4 lt. Tačiau sumoje gavosi šiek tiek pigiau nei būčiau pirkęs parduotuvėje. Taip, kad karatais verta rizikuoti. 8-)bimbaso.eu

Sėkmės loterijose ir žaidimuose!

Pagarbiai, Andrius

http://www.nejau.net

6 comments to Apie nevaikiškus žaidimus- bimbaso.eu

 • kas idomiausia uz gan maza suma masina nusipirko :)

 • Na… Oficialiai- pigiai. Realiai turėjo būti viskas ne taip gražu. Nors, manau, kad kainavo pigiau nei naujas automobilis iš salono. ;-)

 • Neblogas dalykas tas bimbaso, bet reikia labai jaust ribas, nes per daug užsižaidęs tik leisi pinigus, o naudos 0. Iš tokių žmonių jie ir gyvena.

  Sveikinu su laimėjimu! ;)

 • Karoli, dėkui… Nežinau kaip viskas baigsis, bet jaučiu nieko gero. Nes kaip pastebėjau kai jiems moki pinigus, lb greitai viską sutvarko, o kai nori prizo- prekės, prasideda kažkas mistiško.

  Tikėkimės, kad jie geranoriški ir mano laimėjimą pristatys. :choler:

 • nejau

  o, dar tokio negirdejau zaidimo:D reiks kada uzsukti:) nors dabar tai as ir visi mano draugeliai susidomeje triobet zaidimais, tai kiti jau nebelabai ir domina:)