Nuotraukos

Darius and Girėnas Stadium
Darius and Girėnas Stadium
Darius and Girėnas Stadium
Sunset | Kaunas aerial #218/365

Draugai

BAUHOF prekybos centras atidaromas Lietuvoje.

Bauhof prekybos centras

Š.m. kovo 15 d. duris savo pirkėjams atvers pirmasis “Bauhof” statybinių medžiagų ir sodo reikmenų prekybinis centras Lietuvoje, “Babilono” prekybos ir pramogų centre.

BauhofPrekybos centras orientuotas į šeimas, smulkius ir vidutinius statybininkus bei statybines įmones. Tipiška “pasidaryk pats” koncepcija užtikrina lengviausią prekių pasirinkimą ir komplektavimą. Dideli sandėliavimo pajėgumai – virš 7000m.kv.-igalins prekybos centre laikyti pakankamas atsargas stambiagabaritinių ir greitai judančių statybinių prekių.

Miesto mieste “Babilonas” multifunkciniame rajone jau veikia“Kesko Agro Lietuva” centras (3000 kv.m.), iki balandžio mėnesio naujame 5000 kv.m. pastate įsikurs „Cramo“, „Varžtų pasaulis“, „Clean ProLine“, „Rovaltra“, „Karmada“, „T Taškas“, „Hilti“ bei kitos įmonės. Iki 2009-ųjų “Babilono” prospekto rajone pradės augti gyvenamųjų namų kvartalas, modernus daugiaaukštis ir trečiasis BABILONAS. Prie Klaipėdos gatvės atsidarys „Volvo“ ir „Renault“ automobilių salonai ir 15000 kv. m. didmeninės prekybos centras („Cash & Carry“).

Šaltiniai:

10 comments to BAUHOF prekybos centras atidaromas Lietuvoje.

 • Arunas

  Noriu paklausti p.Andriaus, ką reiškia ši frazė pavartota sakinyje:
  “Dideli sandėliavimo pajėgumai – virš 7000m.kv.-igalins prekybos centre laikyti pakankamas atsargas stambiagabaritinių ir GREITAI JUDANČIŲ STATYBINIŲ PREKIŲ.” ?

 • “Sparnuota frazė”, kuri man irgi patiko. Ogmios oficialiame pranešime panaudota.

  Greitai judanti statytinė prekė gali būti cementas. Maišymo metu jis juda greitai (sukasi).

  Svarbiausia laki fantazija. Net ir statyboje tai svarbu.

 • Tomas

  Arunai, tu tikriausiai ne is prekybininku segmento:)…”greitai judanti” preke tai placiai vartojamas slengas prekybininku tarpe. Galim kalbeti ir lietuviskai – prekes turincios dideli apyvartuma, bet cia jau ne kiekvienas zaliukas supras kas tas apyvartumas :)

 • Tomai, ne visi prekybininkai mes. Čia jau pranešimų spaudai platintojai šiek tiek kalti. Pranešimai juk ne tik prekybininkams skirti, o ir visuomenei.

  Beje, apsilankiau jame. Įdomu buvo.. Galiu dėti didelį pliusą, nes yra daug prekių (arba bent jau asortimento atžvilgiu), kurių nerasime Senukuose ir kt. pan. prekybos centruose.

 • bauhof

  Didele grazi nesamone, kainos kosmines, atliginimu ka zadejo nemoka

 • w

  :) o kur ta atlyginima moka?

 • as

  zmones tik neikit dirbti ir pirkti i BAUHOF, ten zmogus visai nevertinamas, baisiau nei maximoje.
  uzjauciu dirbancius ten, su tokia valdzia tik i dugna kaip kirvis.
  apie kainas irgi patiliu, uzkeltos ir kas kart kai zmones apsipranta vel kelia

 • Bauhofinis

  “as” sako tikrą tiesą. Pats dirbu Bauhof. Turi būt geležinių nervų ir kantrybės kad ten dirbtum. Nesąmonių nesąmonė. Gerai buvo gal pirmus 3-4 mėnesius po atidarymo po to tik blogyn blogyn ir dabar jau visai nusirito į bedugnę. Algos niekam tikusios atostogų per vasarą niekas neišėjo. O apie valdžią išvis patyliu. O dėl kainų tai irgi tiesa. Žvėriškos. Pats apsipirkinėju kokiuose Senukuose ar Bikuvoj nes kai kurios prekės ten DAUG PIGESNĖS.