Nuotraukos

Roads | Kaunas aerial #87/365
Sunset | Kaunas aerial
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial
Pažaislis Monastery | Kaunas aerial

Negražūs mobiliojo ryšio operatorių poelgiai. 1 ct. ir pan. akcijos.

Vartotojo negerbimas1, 0.5 ct. kt. akcijos kvailina vartotojus. Nenoriu pasakyti, jog mes, vartotojai, būnami nuskriausti (pokalbiai, trumposios žinutės ir mobilusis internetas tokiomis kainomis tikrai gerai), tačiau jei jau informuoji apie vieną ar kitą akciją trumpąją žinute, turi informuoti kada akcija baigsis arba kuomet bus pakeistas tarifas. Vartotojas turi teisę žinoti.

Labai paprastas pavyzdys: Ežys vartotojams išsiunčia sms su tekstu „Nuo šiol 1 MB kaina tik 1 ct. Akcijos laikas ribotas.“. Po tam tikro laiko iš niekur atsiranda 10 ct. tarifas. Nors ir informacija paslaugos tiekėjas patalpino savo tinklapyje, bet juk kiekvieną dieną netikrinsi tarifų jų tinklapyje.

Būčiau susitaikęs su ta mintimi, kad tinklo apkrova ir techninės sąlygos galbūt „neištempė“, tačiau po tokio neatsiliko ir LABAS. Sms su tekstu „Mobilusis internetas per savaitę tik 10 ct. Akcijos laikas ribotas.“. Po tam tikro laiko tas pats pasiūlymas jau už 1 lt. Vėlgi informacija tik tiekėjo tinklapyje.

Žinoma, niekas neatleidžia nuo nežinojimo, tačiau, mano nuomone, tai vartotojo negerbimas.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>