Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

Metų stebuklai.

Dažnai mes nesusimąstome, kad gyvename taip gerai, kad “bambėti” apie krizę ir kitas bėdas neturime teisės. Yra begalė žmonių pasaulyje (ir aplink mus), kuriems tikrai blogai (Filipinuose išsiveržęs ugnikalnis- namų neteko begalė šeimų). Šiemet dovanojau stebuklus vaikams, kuriems mano ir visuomenės pagalba iš tiesų labai svarbi.

[vaizdas]3v-V2YpMuWw[/vaizdas]

Pirmiausia tai dalyvavau akcijoje „Padovanok Kalėdų stebuklą“. Nors ji ir susilaukė nemažai neigiamų atgarsių, tačiau net ir 5 centai yra pinigai. 4401 aktyvių tinklaraštininkų, tinklalapių ir socialinio tinklo Facebook.com vartotojų surinko net 32 tūkst. Lt. Iš jų 21,35 Lt. – mano ir šio tinklaraščio lankytojų surinkti pinigėliai. Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti prie Kalėdų stebuklo.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir PLC „Mega“ kartu vykdė akciją, kurios metu beveik šimtas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų dienos centrų vaikų parašė laiškus Kalėdų Seneliui. Juose mažieji svajotojai dalinosi savo troškimais. Šie laiškai buvo iškabinti „Megoje“, kur kiekvienas prekybos ir laisvalaikio centro lankytojas galėjo išpildyti pasirinktą vaiko svajonę. Išpildėme mažos mergaitės svajonę turėti dienoraštį su spynele.

Maži stebuklai suteikia daug džiaugsmo!

Pabaigai norėčiau pasidalinti baltais sniego vaizdais iš viso pasaulio bei imbieriniais sausainukais, kuriuose kepėme per Kalėdas.

Statybos Afrikoje.

Afrikoje darbo jėga itin pigi, todėl statyboje techniką pakeičia žmonės.

Kiek reiktų žmonių tokioms statyboms Kauno arenos statybos aikštelėje tikriausiai sunku net įsivaizduoti.

„Miesto idėjų kepykla“- Urban Ideas Bakery Kaunas.

Teko dalyvauti tarptautiniame forume „Miesto idėjų kepykla“ (angl. Urban Ideas Bakery), kuris vyko Kauno Ryšių istorijos muziejuje . Forumą organizavo Kauno technologijos universiteto Karjeros centras ir Britų taryba, bendradarbiaudami su Kauno miesto savivaldybe.

Visas renginio akimirkas galima peržiūrėti čia. Plačiau apie projektą tinklapyje www.uibkaunas.lt.

Atnaujinta: antros dienos foto.