Nuotraukos

Forest | Birštonas aerial
Ice melting | Birštonas aerial
Sky | Birštonas aerial #16/365
Forest | Kaunas county aerial

Draugai

Degradavusios visuomenės Kalėdos.

Neįsipainiok

Prisipažinsiu, nejaučiu šventinės nuotaikos. Jau nuo pat to meto, kai miestas pasipuošė lemputėmis. Iš pradžių, dėl to, kad reikėjo daug dirbti, skubėti. Nebuvo laiko sustoti ir pagalvoti.

Nuo “Kalėdinės sriubos” renginio Kaune, kurio tikslas tos kilnus, tačiau nuotaika jo metu tikrai pesimistinė aplankė. Prašymas centų ant alaus  ir panašiai- tai baisiau nei gali būti. Kaip bebūtų gaila, bet dažnai gatvėje išgirsime tokius žodžius.

Net ir šventą Kūčių vakarą einant senamiesčiu… Teko pamatyti, tai ko tą vakarą nesinorėtų išvysti. Kažkas prašo centų, kažkas jau su buteliu šlaistosi.

Visgi džiugu, kad kelios šeimos keliavo senamiesčiu, apžiūrinėdamos koplytėles, vėliau užsuko į bažnyčią pasiklausyti tylos. Kažkas stebuklingo. Tiesa, vėl nebuvo galimybės sustoti minutėlei ir pagalvoti.

Apie prekybos centrų “šlavimą” tikriausiai nereikia jau ir kalbėti. Dovanos juk tokios svarbios… Bet ne tai svarbu, o žmonių elgesys. Automobilių aišktelėje laidomi signalai. Juk KET mokė kada naudoti įspėjamąjį signalą. Šiek tiek kantrybės bei tolerancijos ir nereiktų kumščiais, visokiais gestais rodyti nepasitenkinimo.

Kalėdos. Sulaukėm ir jų. Tačiau kai važiuodamas keliu pamatai mažus vaikus, šalia kurių “velkasi”  tėvas, nebesuprasdamas kuriame pasaulyje gyvena ir ramstis vurui- moteris. Tiesiog nesinori tokios šventės.

Kadangi tikiu, jog didelėje mūsų visuomenejė yra maža dalis žmonių, kurie mąsto ne tik ant stalo sukrauti milijoną butelių, nesiunčiu jiems sveikinimo. Tiesiog sustokit, pailsėkit, pagalvokit ką iš tikrųjų reiškia šios šventės ir būkit laimingi.

“Kalėdinė sriuba 2008” Kaune.

Kauno Rotušės aikštėje jau trečiąkart buvo surengta labdaros akcija „Kalėdinė sriuba 2008“. Trumpas fotoreportažas.

Video medžiaga (kritiškai, bet teisingai).

Kalėdinė sriuba

Kalėdinė sriuba

Kalėdinė sriuba

Kalėdinė sriuba

Kalėdinė sriuba

Panemunės tiltas bus rekonstruojamas.

Prieš kelias dienas prisiminiau Savanorių pr. estakados kritinę būklę. Tokių objektų Kaune yra nemažai ir tikriausiai kritinė būklė jau nieko nebesako. Ne tik valdininkams, bet ir eiliniams žmonės, kurie kiekvieną dieną laimingi naudojasi infrastruktūra.

Visgi Panemunės tiltą nuspręsta rekonstruoti. Neaišku kokios priežastys, neaišku kuo remtasi (nežinoma nei rekonstrukcijos, nei naujo tilto statybos kaina), bet visgi nuspręsta.  Tik neaišku kada. Po metų, dviejų?

YouTube galime pasižvalgyti kaip atrodo tiltas:

[vaizdas]3ovSsHKtrC0[/vaizdas]

[vaizdas]M0I08qPYOjg[/vaizdas]

[vaizdas]cDj2sAnNAkE[/vaizdas]

[vaizdas]fGfm0ttQJDA[/vaizdas]

[vaizdas]xMvTMdTCWfo[/vaizdas]

Grius ar negrius? Štai kur klausimas…