Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

NT kainų burbulas: Chicago vs Vilnius.

Tikriausiai nesunku įrodyti, jog Lietuvoje būsto kainos daug didesnė nei kitose šalyse. Tokios ir panašios prezentacijos- propagandos jau ne pirmas kartas sklando Lietuvos padangėje.

Kaip ir teigia prezentacijos autorius, “išvadas darykite patys”.

Apie ką reikia rašyti…

Rašyti apie visuomenei aktualius įvykius savo blog’e (=tinklaraštyje) verta.

Paskutinėmis keliomis dienomis Nejau.net lankomumas išaugo. Pirmiausia tai lietuvių kalbos brandos egzaminas (prieš du metus rašiau apie savo egzaminus). Tačiau tai dar ne viskas. Didžiulis lankytojų skaičius iš Google paieškos sistemos ieškojo (ieško) festivalio Rafes 2008 video. Visi puikiai žinome, kad nei YouTube.com, nei Vaizdelis.lt įrašo nėra. Tik kažkodėl dar portalas Balsas.lt jį rodo.

Google paieškos sistema “myli” blog’us.

RAFES 2008: KTU studentų orgija.

Viešos orgijos – visuomenės laisvėjimo požymis? Tokie ir panašūs klausimai keliami nuo gegužės 9 dieną vykusio studentų festivalio “RAFES 2008”.

Labai norėjau sudalyvauti šiame festivalyje, tačiau nedalyvavau. Dieninėje dalyje teko apsilankyti ir užduočių bei atrakcijų gausybė iš tiesų nustebino. Puikus organizavimas ir t.t.

“KTU studentų orgija” kažkieno pavadintas video įrašas iškart pasklido po internetą, spaudą… Akademinės bendruomenės reakcija irgi visiems žinoma. Kiekvienas turi savo nuomonę.

Visgi, manau, jog tokie įvykiai ir ypač universiteto aplinkoje neturėtų vykti.

Šiek tiek gėda būti KTU studentu.