Nuotraukos

Forest | Birštonas aerial
Ice melting | Birštonas aerial
Sky | Birštonas aerial #16/365
Forest | Kaunas county aerial

Draugai

Lietuvos architektūros paroda „Žvilgsnis į save”.

Trečioji paroda „Žvilgsnis į save” – tai tradicinis, šiemet Lietuvos architektų sąjungos organizuojamas renginys, skirtas Lietuvos architektams ir visuomenei, propaguojantis architektų bendruomeniškumą, profesinį atvirumą bei apskritai kokybiškos architektūrą, kaip vertybę ir svarbią kultūros dalį.

Parodoje pristatomi per pastaruosius 2 metus Lietuvos architektų sukurti, realizuoti ir nerealizuoti projektai mūsų šalyje ir užsienyje.

Įdomus sprendimas- paroda vyksta virtualioje erdvėje.

Resta 2008- jau rytoj.

RESTA 2008 – ekologiška, aplinkai draugiška, energiją tausojanti statyba”. Tokiu šūkiu pasitinka šiais metais. Didelis susidomėjimas žiniasklaidos, manau, pritrauks nemažą lankytojų skaičių.

Gaila, jog negalėsiu sudalyvauti. Kaune vykusioje parodoje “Namų pasaulis 2008” didelį susidomėjimą sukėlė seminaras apie šiaudinių namų statybą. Norintieji netilpo salėje, teko stovėti. Todėl Vilniuje seminaro salė net su 500 vietų.

XV, jubiliejinė statybos ir remonto paroda RESTA 2008 veiks balandžio 23 – 26 dienomis Lietuvos parodų ir konferencijų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje (plačiau).

Informacija apie statybos parodas Lietuvoje artimiausiu metu galite rasti NT-blog.lt renginių kalendoriuje.

“LABAS”: didesnis duomenų kiekis.

LABAS didesnis MB kiekis.

Protinga “LABAS” vartotojams pasiūlyta akcija (gaila, jog tik iki 2008 m. liepos 30 d.). Nuo šio už tą pačią didesnis perduodamų MB kiekis. Džiugu, jog MB kaina (pasirinkus planą mėnesiui) ~9 centus. Reikia tikėtis, kad ne tik išankstinės paslaugos vartotojams, bet ir abonentams bus padidintas MB kiekis.

Mobilusis internetas vis labiau populiarėja. Tokios akcijos kaip tik ir skatina vartotojus naudoti šiuolaikines technologijas ir būti mobiliems.