Nuotraukos

Sunset | Kaunas aerial #213/365
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial

Draugai

Vilniaus metro- puikus pasipelnimo šaltinis statybų kompanijoms.

Vilniaus metro- ne vienintelis būdas spręsti kamščių problemas, pastebi Š. Mikelevičius. Autorius taip pat pastebėjo, jog lipdukai “aš (myliu) metro” ir pan. puikuojasi ant statybos kompanijų transporto.

Projekto tinklapis: http://www.vilniausmetro.lt

Vilniaus metro.

Kauno arenos statybai ieškoma pinigų.

Nors apie Kauno arenos statybas kalbos vis nerimsta, pinigų projektui dar tik ieškoma. Pinigų bus ieškoma parduodant vardą bei ložes.

Prekybos ir pramogų centras Ozas.

Atnaujinta: Prekybos ir pramogų centras “Ozas”. Krizė netrukdo statyboms.

Prekybos ir pramogų centras „OZAS“ (lankstinukas anglų k.) bus statomas Vilniaus pramogų parko teritorijoje, esančioje šalia Vilniaus miesto centro (Ozo ir Geležinio Vilko gatvių sankirta). Prekybos ir pramogų centras vystomas bendradarbiaujant su Vokietijos kompanija ECE Projektmanagement, Europos prekybos centrų rinkos lydere, turinčia daugiau nei 40 m. patirtį ir valdančia 83 prekybos centrus Vokietijoje, Turkijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Graikijoje ir Katare.”

Faktai:

  • Atidarymas- rugpjūčio 20 d.
  • Bendras plotas- 93 000 kv. m.
  • Planuojamos pramogos- boulingas, kazino, sporto baras, lažybų punktas, uolų alpinizmo siena, diskoteka ir kt.

Vilniaus pramogų parkas.

60 ha teritorijoje, esančioje 4 km nuo miesto centro, kuriamas unikalus Vilniaus pramogų parkas, veiksiantis ištisus metus ir skirtas visai šeimai. Tai bus moderniausias ir vienintelis tokio pobūdžio parkas Baltijos šalyse, kuriame miesto gyventojai ir svečiai galės atsipalaiduoti po dienos darbų, pasilinksminti, turiningai praleisti laisvalaikį su šeima, apsilankyti sporto ar kultūriniuose renginiuose, pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiais ar riedučiais bei apsipirkti.

Vilniaus pramogų parko kūrimas vyksta keliais etapai:

Vizualizacija.

Ozas

Daugiau informacijos, nuotraukų Miestai.net forume.