Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

BMS kompiuterių technikos priežiūros centras. “Malonios staigmenos”.

HP Deskjet 3325Kažkada seniai seniai pasipildžiau rašalinio spausdintuvo HP Deskjet 3325 kasetę ir dėdamas į spausdintuvą kažką negero padariau ir jis nebeveikė. Kadangi nusipirkti naujo spausdintuvo nebuvo galimybės, sumaniau nunešti jį į BMS kompiuterių technikos priežiūros centrą. Garantinis laikotarpis jau buvo seniai pasibaigęs. Naiviai tikėjausi, jog už nedidelę sumelę pataisys.

Po ilgo, labai ilgo laiko sulaukiau jų skambučio, kad galiu ateiti pasiimti prietaiso. Nuėjus buvo paaiškinta, kad jo taisymas kainuos daug ir užtruks labai ilgai, todėl nusprendžiau nebetaisyti. Norėjau tiesiog pasiimti spausdintuvą ir palikti jį prie šiukšlių konteinerio. Gal kam prireiktų…

Buvau apstulbęs, kai gavau sąskaitą už gedimo nustatymą. Tą kartą jis ir liko BMS’e.

HP LaserJet 1018 Po ilgo laiko tarpo vėl sulaukiau skambučio ir grasinimo, jog jei neatsiimsiu savo “senuko”, jis bus patalpintas saugomoje saugykloje, už kurią kiekvieną mėnesį bus skaičiuojamas 10 lt. mokestis. Smagu.. Paskaičiuojam… Per metus 120 lt. Nemenka sumelė.

Artimiausiu metu papasakosiu kaip baigėsi visa šita istorija.

Šiuo metu naudoju HP LaserJet 1018 spausdintuvą. Kol kas neapvylė. Įdomu kiek tonerio papildymas kainuos…

Tele2 Pildyk 0.5 ct./min. akcija- sveiku protu nesuvokiama.

Visai neseniai rašiau apie mobiliojo ryšio operatorių išankstinio apmokėjimo paslaugų vasaros akcijas. Užkliuvo TELE2 Pildyk akcija– pokalbiai už pusę cento per minutę. Nutariau parašyti elektroninį laišką ir išsiaiškinti, kas ir kaip čia vyksta. Štai ką gavau:

Atsakydami į Jūsų užklausą informuojame, kad šiuo metu vykdoma akcija, kurios metu išankstinio apmokėjimo kortelės PILDYK vartotojams pasipildžius sąskaitą 7lt visą parą kalbėkite tik už 2cnt/min ir pusė cento (0,005 Lt)/min pasipildžius 15Lt. Norėtume paminėti, kad pokalbiai yra apvalinami minutės tikslumu (t.y. pirmoji pokalbių minutė kainuoja 1cnt, antra – taip pat 1ct, trečia – 2ct, ketvirta – 2ct ir taip toliau).

Arba aš kažko iki galo nesupratau, arba to 0.5 ct./min. tarifo nėra.

Pataisykit, jei klystu. Nes iki šiol niekai negaliu suvokti elementarios matematikos arba akcijos bukumo.

Tele2

Visą vasarą- beveik nemokami pokalbiai.

Nemokami pokalbiaiVasara jau įsibėgėjo. GSM operatoriai taip pat neskaudžia ir stengiasi pasiūlyti vartotojams patrauklius tarifus. Norėčiau aptarti išankstinio apmokėjimo paslaugų tarifus bei šiuo metu vykstančias akcijas. Pasirinkau TELE2 Pildyk, Bitės LABAS bei Omintel Ežys paslaugas. Kodėl? Todėl, kad visą vasarą šiuose tinkluose galima kalbėti beveik nemokamai.
TELE2 Pildyk- 0.5 ct. už minutę.

Antraštė skamba gražiai. Kaip yra iš tikrųjų? Pasipildžius sąskaita 15 lt., galite 30 dienų kalbėti pusės cento per minutės tarifu. Žinoma, jis skaičiuojamas įdomiai: 1 minutė- 1 ct., antroji- 1 ct., trečioji ir visos kitos- po 2 ct. Arba aš skaičiuoti nemoku, arba nežinau. Jei pasipildote sąskaitą 7 lt.- galite 30 dienų džiaugtis 2ct./min. tarifu Pildyk tinkle. Akcija galioja iki vasaros pabaigos.

Bitė LABAS- 1ct./min.

Bitė pasiūlė LABAS vartotojams šiek tiek suprantamesnę akciją. Tiesiog pildai sąskaitą už 10 lt. ir 30 dienų kalbi LABAS tinkle už 1ct./min. Akcija galioja iki vasaros pabaigos. P.S. Iki 06-25 MAXIMA prekybos centruose už kiekvieną 10 lt. papildymą mokėsite 20% mažiau, t.y. 8 lt. Smagi akcija, būtinai reikės pasipildyti ir savo LABAS sąskaitą.

Omnitel EŽYS- 1 ct./min. ir jokių papildomų sąlygų.

Ypatinga verta pasidžiaugti šia akcija. Nereikia nei sąskaitų pildyti, nei skaičiuoti, ar prabėgo 30 dienų. Visą vasarą Ežio tinkle galioja 1ct./min. tarifas.

Belieka tik pasidžiaugti pigiais pokalbiais ir bendrauti nevaržomai. Gražios vasaros!