Nuotraukos

Forest | Birštonas aerial
Ice melting | Birštonas aerial
Sky | Birštonas aerial #16/365
Forest | Kaunas county aerial

Draugai

WordPress ir interneto žymių saugykla kaip.tik.ten.

Tikriausiai daugeliui teko susidurti su problema ką daryti su reikalingomis, įdomiomis ir kt. nuorodomis. Kartais interneto naršyklės nuorodų sąrašas pasidaro toks didelis, kad net nebežinai ką daryti. O jei naudingomis nuorodomis nori pasidalinti su kitais?

Internete pilna tinklapių, kurie teikia nuorodų talpinimo paslaugas. Tikriausiai daugeliui teko susidurti su del.icio.us ir kt.

Lietuviškąjame internete taip pat yra vienas naudingas tinklapis- kaip.tik.ten (http://www.gerosnaujienos.lt/). Tikiu šio projekto ateitimi ir norėčiau paraginti WordPress naudojus įsidėti nuorodą, kurios pagalba jūsų lankytojai galės įtraukti patikusius įrašus- straipsnius į Kaip.tik.ten sistemą. Plačiau apie kaip.tik.ten galite skaityti oficialiame tinklapio bloge.

Kodo struktūra labai paprasta:

&title=”> Kaip.tik.ten

Čia yra kiekvieno įrašo adresas,  įrašo pavadinimas. Būtų puiku, jei būtų koks įrankis generuojantis ir įrašo gaires (tag’us).

Kaip.tik.ten paveiksliuką galite atsisiųsti iš čia.

Vasaros laikas.

Kovo paskutinį sekmadienį Lietuvoje bus įvestas vasaros laikas. Vasaros laikas šiais metais bus įvestas kovo 24 dieną. Šią dieną Lietuvoje laikas persukamas vieną valandą į priekį.

Vasaros laikas atšaukiamas spalio mėnesio paskutinįjį sekmadienį.

Vasaros laikas padeda ilgiau mėgautis šviesiu paros metu, taupoma elektros energija.

Nepamirškite rytoj savo laikrodžių pasukti viena valanda į priekį. 

Tapk neatlygintinu kraujo donoru.

Kraujo donorystė“Tapk neatlygintinu kraujo donoru”- tokiu šūkiu kiekvieną iš mūsų pasitinka “Nacionaliniss kraujo centras”. Jauki aplinka, malonus personalas, nuostabi idėja, kurios negalima nepalaikyti.

Europoje jau seniai nebėra atlygintinos kraujo donorystės. Kodėl Lietuvoje vis dar to nėra? Sunki materialinė padėtis, kitoks mąstymas, vertybės??? Žinoma, kai kam tie 40 lt. (tiek mokama duodant kraują mokamai) galbūt padės išgyventi. Tikriausiai dėl to ne kartą tenka sutikti ir asocialių žmonių kraujo centro koridoriuose. Gaila, bet taip yra…

Kodėl agituoju tapti neatlygintinu kraujo donoru? Todėl, kad kraujas reikalingas nuolatos. Jei sveiko žmogaus kraujas gali padėti sergančiąjam kodėl to nepadarius. Ar ne geras jausmas, kai žinai, jog tavo kraujas gali išgelbėti gyvybę? Daugiau klausimų nei agitacijos, bet kiekvienas turime sau juos užduoti.

Šiek tiek įdomybių. Norite pakviesti savo draugą, draugę į kiną ar koncertą? Nacionalinis kraujo centras dovanoja simbolines dovanėles už neatlygintiną kraujo donorystę. Kvietimai į kiną, koncertą, tušinukai, puodeliai, rankšluosčiai, vitaminai, šokoladas ir kt. Dovanėlės, kurios pradžiugina ir savotiškai paskatina gelbėti gyvybes.

Linkėjimai Kauno kraujo donorystės centro kolektyvui. :wink: Malonus bendravimas bei kilnūs tikslai gelbsti gyvybes.

Daugiau apie kraujo donorystę, kraujo grupes skaitykite šiame mano įraše.

P.S. Beje, kad ir kaip būtų nesmagu, bet nekreipkite dėmėsio į savo draugų, kolegų nesupratingumo, pašaipų ir pan. Kartais žmonės būna tokie nesupratingi, niekaip nesuvokia, kad 40 lt. daug geriau už kilnius tikslus. Man gaila tokių žmonių…