Nuotraukos

Nemunas river | Kaunas aerial #216/365
Nemunas river | Kaunas aerial
Confluence Park | Kaunas aerial
Nemunas river | Kaunas aerial

Draugai

Meilė visagalė?

Visgi… Ar tu būtum girtuoklis, ar pareigingas vyras, Valentino dieną tampi kitokiu. Kas išduoda apie tai? O gi gėlių puokštės bei dovanėlės pačiam brangiausiam žmogučiui. Nejau meilė Visagalė?Meilė

Mėgaudamasis nepakenčiama drėgme stotelėje (šis procesas vienas iš nemėgstamiausiu.. ypač kai šalta) pastebi labai keistų dalykų. Paminėsiu kelis steriotipus, kurios Valendtino diena sugriauna. Visų pirma kas mane labiausiai nustebino: pastoviai vienas žmogus važiuoja namo po darbo (dažniausiai išgėręs), prie jo prisėsti kartais būna tiesiog neįmanoma. Apsileidimas… Degradacija… Tačiau šiandien… Šiandien tas žmogus, su gėlių puokšte rankoje, buvo kitoks… Nors jo veido mimika byloja apie jo pomėgius ir pan., tačiau veide galima išvysti ne tik tai. Džiugu, kad nors tiek šis žmogus sugeba.

Padoraus amžiaus vyrukas, linksmas, besišypsantis, apsirengęs su kostiumu, laukia autobuso. Tai kitas žmogus. Kas jame nustebino, tai linksma šypsena. Tokia, kurios dažniausiai tokiomis oro sąlygomis neišvysi. Džiugu…

Vyrukas, trumpam sustojęs stotelėje labai skuba. Ir kaip manote ko? Gėlių…

Kažkam šiandien šventė. Džiaugiuosi galėdamas tai pamatyti… Nors ir iš šalies. Nepakartojamas tas jaumas, meilė.

Su Šv. Valentino diena!

HP Pavilion DV6000 ir Windows Vista

Microsoft Windows Vista logoNeseniai vartotojams Microsoft kompanijos pristatyta Windows Vista teko išbandyti ir su savuoju HP Pavilion DV6000. Apie šios operacinės sistemos privalumus ir trūkumus nepasakosiu (apie tai jau buvo kalbama keli metai). Norėčiau apžvelgti Windows Vista, nešiojamo kompiuterio bei taikomųjų programų suderinamumo klausimus.

Windows diegimas užtruko pakankamai trumpai. Tiesa, įdiegus kilo bėdų su tvarkyklėmis (drivers). Tačiau po Windows atnaujinimo daugelis kompiuterio įrenginių pradėjo veikti. Džiugu, kad nekilo bėdų su tinklo ploktštės ir modemo tvarkyklėmis, nes kitu atveju būtų tekę prisijungti prie interneto iškito kompiuterio ir tvarkykles atsisiųsti rankiniu būdu.

Verta pastebėti, jog HP kompanija nepalieka savo vartotojų likomo valioje ir jau po kelių dienų pateikė beveik visas tvarkykles, pritaikytas Windows Vista. DV6000 serijos vartotojai jas gali rasti šiame tinklapyje.

Sėkmingai įveikus pirmąjį etapą, Windows aplinka pasikeitė iš esmė. Aero aplinka, Glass, Dynamic windows,
Taskbar thumbnails, Windows Flip,Windows Flip 3D
ir kt. efektai. Stebina tai, kad kompiuterio darbas net ir su tokiais daug resursų reikalaujančiais efektais, veikė greitai ir stabiliai.

Gaila, bet labai daug taikomųjų programų neveikė ir vis dar iki šiol ši problema neišspręsta. Tad kompiuteryje tenka dirbti su dviejomis OS. Winrar, Autodesk AutoCAD 2006 pradėjo veikti tik išjungus User Account Control (UAC). Kol kas neteko dar išbandyti kaip veikia su Adobe Photoshop CS2. Tikiuosi viskas bus gerai. Daugelis kitų programų tiesiog neveikė.

Windows Aero:

windows aero
vista

Paskutinis bučinys | The Last Kiss

3703_061221165156_0Romantinė drama “Paskutinis bučinys” (angl. The Last Kiss, režisierius Tony Goldwyn)- tai filmas apie jaunatviško neapsisprendimo laikotarpį. Įsivaizduojamo tobulumo troškimas, naivumas, neištikimybė bei moralės klausimai persipina taip, kad palūžti neįmanoma. Kaip išsaugoti santuoką, draugystę?

Siužetas. Filmo centre Maiklas (akt. Zachas Braffas ir Džena (Jacinda Barrett)- trejus metus draugaujanti pora, neplanuotai laukianti kūdikio. Maiklas, būdamas su Džena jaučiasi taip nesmagiai, meluoja, tačiau kažkas neleidžia atskleisti tiesios. Žavi mergina, su kuria susipažįsta draugo vestuvėse taip sužavi, jog jis negali atsispirti jos janatviškumui ir ryžtasi išdauoti savo merginą. Vienas vienintelis vakaras ir idealios draugų laikytos poros gyvenimas sugriūva. Visgi tas įvykis priverčia Maiklą susimąstyti… Atliktas blogas žygdarbis priverčia jį suprasti, jog poros gyvenime santykių atšalimas dar ne priežastis skyryboms.

Verta paminėti ir kitus, labai svarbius personažus. Tai Maiklo draugai, kuriems taip pat nepavyksta susikurti tobulo gyvenimo. Santuokos, seksas kiekvieną naktį vis su kita mergina, nesveika meilė merginai, kuri tavęs nekenčia ir kt. linksmi bei nelinksmi nuotykiai.

Žvilgtelėjus į šio filmo aprašymą į galvą šauna mintis, jog tai eilinis holivudinis filmas, eilinė meilės istorija ir pan. Tačiau viskas pasikeitė pamačius filmą. Filmo metu galima ne tik labai smagiai pasijuokti, bet ir išspausti vieną kitą ašarėlę. Išėjus iš kino salės kažkodėl šypsena netilpo veide. Tai buvo kažkas daugiau nei paprasta šypsena. Filmas sukėlė daug minčių, kurių nenesinori “išrašyti” viešai. Rekomenduoju pamatyti!

P.S. Velentino diena artėja, tai puikus metas tokiam filmui :oops:

26450