Nuotraukos

Sunset | Kaunas aerial #213/365
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial
Sunset | Kaunas aerial

Draugai

HP Pavilion DV6000 baterija (atnaujinta).

Kaip žinia, HP Pavilion DV6000 nepasižymi ilga baterijos veikimo trukme. Tai pastebėjo ne vienas šio įrenginio turėtojas. Tarp jų ir aš…

Vis pasirodydavo nauju BIOS naujiniai (updates), tačiau problema neišsisprendė. Kaip valanda, taip valanda (gal šiek tiek daugiau. Apie 1 val ir 20 min). Ir neilgiau. :(

Šiandien teko pabendrauti su HP techninio aptarnavimo specialistu (HP Chat paslauga). Štai jo pasiūlytas sprendimo būdas:

1. Jei neįdiegta F18 BIOS versija (Start -> Run… msinfo32 ir OK), įdiegiame ją iš čia: Winflash for HP Notebook System BIOS.

2. Sėkmingai įveikus pirmąjį punktą, judame toliau. Atjungiame PC maitinimo šaltinį (AC Adapter), išimame bateriją. Paspaudžiame Power mygtuką ir laikome apie ~1 min. Įdedame bateriją ir prijungiame maitinimo šaltinį.

3. Atkuriame standartinius BIOS nustatymus. Įjungus kompiuterį, kai ekrane matomas HP logotipas, spaudžiame F10. Užsikrovus BIOS’ui spaudžiame F9. Išsaugome nustatymus ir perkrauname PC.

4. Susirandame Device Manager (Control Panel -> System -> Hardware -> Device Manager). Sąraše randame System Devices, spaudžiama (+), randame ACPI Fixed Feature button ir spaudžiame Uninstall. Perkrauname PC. Tuomet Windows turėtų automatiškai vėl įdiegti ACPI Fixed Feature button.
5. Sukaribruojam bateriją. Įkraunam ją visiškai (kad užgęstų baterijos indikatorius). Perkrauname PC, keliaujama į Control Panel -> Power Options -> Power Options Properties. Pasirenkame Portable/Laptop scheme ir ties baterija visus punktus nustatome never (Turn off monitor, System hibernates, Turn off hard disks, System standby).

6. Laukiame kol baterija visiškai išsikraus… Tuo metu galima pažaisti ar išeiti pasivaikščioti. :)

7. Viskas. Baigta…

Atnaujinta

Rezultatai:

1 valanda 50 min. :(

HP teigia, kad tai normalu. Tikriausiai.

Išvada: Keletą minučių laimėjom :D

Nesupratinga visuomenė.

Kuo toliau, tuo labiau stebina žmonių nesupratingumas. Kiekviename žingsnyje susiduri su keistais reiškiniais:

  • Miesto viešasis transportas. Pilnas autobusas žmonių. Atsiranda tokių, kurie sėdi per dvi vietas ir nesusipranta, kad reiktų leisti (jau nebekalbu apie užleidimą vyresniems) atsisėsti kitiems.
  • Jei užgęsta sankryžoje automobilis, pasigirsta siaubingi keiksnojimai, niekingi vairuotojų žvilgsniai, signalai. Niekas negimė mokėdamas. Šioje situacijoje tolerancija būtina.

Galima surasti begales pavyzdžių… Bet ar yra tikslas?.. Žengiam į priekį, bet tuo pačiu mestu ir skurstam. Skurstam ne materialine prasme. Greičiau moraline. Nesupratingoje visuomenėje tikrai nei vienas iš mūsų nenorėtų gyventi. Tačiau kiekvienas iš mūsų ir esame VISUOMENĖ.

Tolyn