Nuotraukos

Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Raudondvaris Castle | Kaunas county aerial
Sunset | Kaunas county aerial #9/365
Sunset | Kaunas county aerial

Draugai

Bėdos su studentų pažymėjimais.

Lietuvos studento pamžymėjimas (LSP) kaip žinia suteikia šiokių tokių lengvatų, kurių studentams tikrai reikia. Tačiau, kaip ir kiekvienais metais studentų atstovybė (SA) del neaiškių priežasčių nesubebėjo laikų jų pagaminti. Visi žmonės, visi klystam…

Pirmiausia buvo siūloma pripažinti dokumentą, įrodandį jog esi studentas, susitarimą- prašyma studento pažymėjimui išduoti. Pasklido kalbos, kad studentų atstovybė nesuderino su vežėjais ir jie realiai negalioja.

Jau pagaminti laikinieji pažymėjai ir jie išduodami studentams. Tuo užsiėmė asmeniškai KTU. Visgi pagailėjo savo studentų. Bet viskas taip gražiai juk negali baigtis. Pasirodo, spaustuvė pamiršo išspausdinti tų studentų laikinuosius pažymėjimus, kurių pavardės prasideda raidėmis A ir B. Klaida tai klaida… Esmė tokia, kad be pažymėjimo (laikinojo) pažymėjimo biblioteka negali išduoti knygų. Čia lieka nemaža dalis studentų, negavusių pagrindinių mokymo priemonių. Rugsėjo pirmosios iškilmėse bei pirmose paskaitose dėstytojai akcentuoja, jog būtina pradėti mokytis nuo pat pradžių, kad pavyktų įveikti nelengvą mokymosi programą. Kaip tai padaryti???…

P.S. Kol kas neteko patirti autobuso kontrolės. Tikiuosi, kad ir neteks, nes abejoju ar jiems paaiškinsi, išsitraukęs prašymą- susitarimą išduoti pažymėjimą.

Naujieji namai

Rugsėjo pirmoji jau nebe tokia kokia buvo. Prasidėjo studijos Kauno technologijos universitete, Statybos ir archtektūros fakultite.

Nauji žmonės, nauja mokymosi sistema, naujas miestas- viskas nauja. Nieko nėra maloniau už naujoves!!!

Sunkiai sekasi kol kas perprasti miesto viešąjį transportą, bet visad taip būna naujoje vietoje.

Štai čia mano kambario foto

P8250004

Tokių vaizdų galima pamatyti visai šalia.. ;)