Nuotraukos

Yellow, green, red | Kaunas
Yellow, green, red | Kaunas #13/365
Kaunas Mosque | Kaunas aerial
Kaunas Mosque | Kaunas aerial

Draugai

Animacinė komedija “Ratai”

Kino teatruose jau rodoma animacinė komedija visai šeimai “Ratai”. Animacinio kino mėgėjams komedija buvo pristatyta jau kovo mėn. Gaila, kad Lietuvoje jis pasirodė tik dabar. Nors verta paminėti, reikia džiaugtis, kad išvis pasirodė.

Filmo siužetas

Lenktynės. Naujokas Makvinas skina pergales viena po kitos ir netrukus jau varžosi aukščiausioje lygoje. Vienos lenktynės baigėsi paradoksiškai- lygiosios. Trys automobiliams surengiamos papildomos varžybos tam, kad išrinkti geriausią.

Varžybos vyks kitame mieste, todėl dalyviai turi ten nuvykti. Jaunajam Makvinui nepasiseka ir jis atsiduria mistiškame miestelyje. Jis nubaudžiamas ir turi atlikti bausmę. Per tą laiką jis gerai susipažįta su miestelio gyventojais. Jie padeda Makvinui suprasti, kad gyvenime yra geresnių dalykų nei trofėjai, šlovė ir rėmimas, o svarbiausia – tai ne finišo linija, o pati kelionė!

Tikrai linksma komedija. Rekomenduoju ne tik vaikams;)

Nors šiandien tik antra diena, kai rodomas šis filmas, salėjo sėdėjo tik keli žmonės. O gaila…

Ratai

Naujas pirkinys- HP Pavilion DV6000

Kompiuterio pirkimas- labai sunkus darbas. Lakstymas per parduotuves, ieškojimas pigesnio, geresnio, palankesnio klientui sprendimo, lankstinukų rinkimas, peržiūrėjimas.

Šiandien jau galvos nebeskauda. Įsigijau nešiojamą kompiuterį HP Pavilion. Tiesa, jo techninės savybės kelis kartus lenkia mano stalinio PC, todėl vis dar negaliu atsidžiaugti nepriekaištingu veikimu.:)

HP

Techninės savybės:

AMD Turion 64 X2 1,6 Ghz

15,4“ WXGA

100 GB Hard drive

1024 MB DDR2 SDRAM

802.11 a/b/g WLAN, Bleutooth

8x DVD+-R/RW whit Double Layer Support

6-Cell Lithium-Ion battery

5-in-1 Digital Media Reader

ExpressCard

nVidia GeForce Go 7200 up to 256 MB

1,3 mp Webcam

Daugiau info: http://www.bms.lt/index.php?preke=22947