Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

Padėkos akcija „Lietuva – Islandija 2006“

Padėkos akcija „Lietuva – Islandija 2006“ nekomercinė, nepolitinė, o pilietinė PADĖKOS AKCIJA, kuria norima padėkoti islandų tautai už prieš 15 metų pademonstruotą drąsą ir pareikštą Lietuvos valstybės atkūrimo pripažinimą. Prisijunkite prie akcijos padėdami rinkti Lietuvos piliečių parašus. Pasirašykite ir tartą Ačiū išgirs ne tik islandai, bet ir visas pasaulis!

Pasirašyti galima Maxima prekybos centruose bei internete.

PRISIDĖKIME PRIE ŠIOS GRAŽIOS AKCIJOS!

Lietuva-Islandija

Kalnapilis. Keisk kamštelį į Porche!

Kalnapilis

Vasara- pats darbymetis alaus bendrovėms. Alaus pardavimai išauga iki tokių kiekių, kad net pačios bendrovės nespėja jo gaminti. Didžiulės lešos išleidžiamos reklamai, įvairiausioms akcijoms.

Kaip ir daugelis tautiečių, tiesiogine to žodžio prasme “užkibau” ir aš. Jau nuo vasaros pradžios dalyvauju akcijoje “Keisk Kalnapilio kamštelį į PORSCHE!”. Žinoma, jokios Porche nesitikiu laimėti, bet momentinius prizus kelis jau laimėjau. Dėjau kamštelius į stalčių ir vienu metu susiruošiau atsiimti prizus.
Buvau 5 Lukoil degalinėse ir nei vienoje negavau prizų. Visur buvo teigiama, kad “prizai išdalinti”. Būtų suprantama, jei akcija jau būtų besibaigianti, tačiau ji truks iki vasaros pabaigos.

Absurdas!

RSS naujienų skaitymas

RSS naujienos (RSS news)- paskutiniu metu labai populiarus naujienų skaitymo būdas. Ateityje, manau, šia paslauga naudosis kiekvienas internautas, nes vis didejantis informacijos internete kiekis skatina ieškoti būdų, padedančių greitai ir efektyviai pasiekti tikslingą informaciją.

Kaip ir el. pašto, RSS naujienų kanalus galima pasiekti įvairiais būdais: 1. web būdu (interneto tinklapiai, pritaikyti skaityti RSS kanalus), 2. naršyklės įskiepiais (plugins), 3. atskskiromis programomis.

1. Internetiniai portalai, skirti RSS naujienų skaitymui.

Google Reader. Populiariausios paieškos įrankis, skirtas RSS naujienoms. Mano nuomone, visiškai nepatogus.

Rss Reader

Rocket RSS reader. Patogus įrankis, greita registracija. Pastebėjau vieną minusą- nerodo lietuviškų simbolių.

Bloglines.com.  Patogus, greitai veikiantis tinklapis. Paprastas naudojimas. Rekomenduoju.

Bloglines.com

2. Interneto naršyklių įskiepiai.

Opera naudotojams. Opera naršyklė turi integruotą RSS naujienų skaitymo modulį. Naujienos pateikiamos laiškų formatu. Patogus įrankis. Nereikalinga jokia kita priemonė. Iš tiesų patogu.

FireFox naudotojams. NewsFox 0.5.2. Paprastas, greitai veikiantis, įskiepis puikiausiai atiekas savo užduotis. Rekomenduoju.

3. RSS naujienų skaitymo programos.

Patogiausias būdas, žinoma, tai programos, kurios turi daugybę įrankių sekti naujienoms. Kategorijos, automatinis tikrinimas ir kt. Viena iš jų RssReader.

RssReader

Greitai veikianti programa, puikiai atliekanti jai skirtas funkcijas. Šiek tiek nepatogumų sukelia tai, kad ji naudoja Microsoft.NET framework technologiją. Programa veikia su Internet Explorer programa.

Kita ir kiek tobulesnė RSS naujienų skaitymo programa- Feedreader.

FeedReader

Ši programa automatiškai paleidžiama su operacine sistema (OS), RSS kanalus galima sugrupuoti pagal kategorijas, įdiegta vidinė paieška. Rekomenduoju.

Su šiais įrankiais naujienų skaitymas bus daug greitesnis ir patogesnis. Sėkmės naudojant!