Nuotraukos

Forest | Kaunas county aerial
Ice | Kaunas county aerial
Melting ice | Kaunas county aerial #15/365
New town | Kaunas aerial

Draugai

Neeilinis įrašas

Ar kada teko matyti švytinčius tamsoje jonvabalius???

 

 Fosforinė šviesa tokia nepakartojama…

 Ar kada teko matyti traukinio šviesas rūke???

 

Lyg artėjanti saulė, kuri pralekia dideliu greičiu…

Ar kada teko matyti tamsoje ežiūką???

 

Judantis akmuo:D~ pirmiausia į galvą šovusi mintis. Po to tas akmuo pradeda vaikščioti. Smagu;)

Ar kada teko būti rūke???

 

 Įkvėpti oro sunkiau nei paprastomis oro sąlygomis:P

PAPRASTI DALYKAI SUTEIKIA GYVENIMUI ŽAVESIO!

Vaikų diena- grandiozinė šventė Panevėžyje!

Panevėžyje, birželio 3 dieną įvyko šventė, tęsusi menų festivalio “Mes ateinam” tradicijas. Renginį organizaco miesto Bendruomenių rūmai bei Panevėžio iniciatyvaus jaunimo institutas (PIJI).

Šeštadienį popiet buvo surengtas Didysis jaunimo karnavalas. Pora tūkstančių karnavalo dalyvių išsirikiavo prie prekybos centro “Maxima”. Karnavalo eisena lydima pučiamųjų orkestro “Panevėžio garsas”, skanduočių, muzikos judėjo Klaipėdos gatve centro link. Laisvės aikštėje menų paradą pasitiko žiūrovų minios.

Neapsieita ir be geriausiųjų rinkimo. Komisija pirmąją vietą skyrė dviems komandoms. “Ąžuolo” vidurinei mokyklai su įspūdinga kauke “Ir užaugo ąžuolas”. Antroji pirmoji vieta skirta S. Jakūbonienės “Didžioji Dvasia Manitu”. Antroji vieta atiteko Vytauto Žemkalnio gimnazijos moksleiviams su kauke “Antika” ir Panevėžio konservatorijos bei Vytauto Mikalausko pagrininės mokyklos jungtinė komanda su kauke “Mocartas”. Trečioji vieta atiteko Panevėžio kolegijos jaunimui su kauke “Daktaras Aiskauda”.

Labiausiai žiūrovų laukiamas įvykis prasidėjo 21 val. Tuomet pasirodė realybės šou “Kelias į žvaigždes” dalyviai – Vilija, Vudis, Mino, Donata, Andrius bei Rūlė. Laisvės aišktėje susirinko apie 10 tūkstančių žiūrovų.

Renginys sulaukė didelio susidomėjimo ne tik jaunimo tarpe bet ir vyresniųjų. Renginio organizatoriai užtikrino, jog šventė bus tęsiama ir ateityje. Tikėkimės sulaukti dar įdomesnių ir dar daugiau žmonių pritraukiančių karnavalų.

WordPress temos.

Atnaujinta:

WordPress temų katalogas.

Svarbu! Norėdami lietuviško WordPress vertimo, parsisiųskite lt_LT.mo failą, įdėkite į temos katalogą ir jei jūsų WordPress sistema pritaikyta lietuvių kalbai, darbas baigtas.